Menu
WomanOnly
Horoskopy

Listopadový úplněk odhalí hluboká témata a dávné křivdy

Taťána Kročková

Taťána Kročková

3 minuty čtení

Listopadový úplněk nastává v úterý 8. listopadu 2022 ve 12:02 zimního času ve znamení Býka. Jak na nás bude působit a co můžeme očekávat?

Co přinese listopadový úplněk v Býku?

V listopadu se Slunce nachází ve znamení Štíra a Měsíc v úplňku stojí na protilehlé straně ve znamení Býka. Objevuje se tak téma dominance, sexu nebo peněz. Při tomto úplňku se Slunce bude pohybovat v těsném spojení s planetami Merkurem a Venuší, na opačné straně Měsíc zaujme pozici, kdy se dostane do konjunkce s planetou Uran, která se dlouhodobě nachází ve znamení Býka. Jak nás tedy toto spojení planet ovlivní?

Pravděpodobně se otevřou hluboká štíří témata spojená se sexem, majetkem či tématikou smrti, což rovněž k listopadu patří. Chmurnou náladu a pocity napětí ale bohužel ještě více podpoří nepříznivé postavení planety Saturn ve znamení Vodnáře. Tento úplněk můžeme považovat za velmi silný a obtížný, může negativně působit na naši psychiku a způsobovat velmi špatnou náladu.

Jak úplněk působí na člověka. Proč trpíme nespavostí nebo nás bolí hlava?

Obecně úplněk přináší melancholické nálady, neklid, deprese, smutek, silné vášně a emoce, zvýšené riziko sebevražd, vražd, porodů či potratů a dopravních nehod. Úplněk hodně působí na citlivější a vnímavější osoby, které třeba mohou trpět nespavostí, neklidem nebo různými náladami. V této době je vhodné nechovat se riskantním způsobem, nepít alkohol, nebrat drogy a vyhýbat se hádkám a konfliktům.

Tento úplněk v nás může probudit temné touhy a způsobit velký neklid, odhalit dávné křivdy nebo zesilovat touhu po změně. Varovat může před násilím, perverzí nebo zločineckým chováním. Nejvíce ovlivní osoby narozené ve znamení Štíra, Býka, Vodnáře a Lva.

Úplňky