Menu
WomanOnly
Horoskopy

Prosincový úplněk přinese neklid a velkou potřebu komunikace

Taťána Kročková

Taťána Kročková

3 minuty čtení

Prosincový úplněk nastane ve čtvrtek 8. prosince 2022 v 5:08 zimního času ve znamení Blíženců. Jak nás ovlivní a jak se budeme cítit?

Co přinese prosincový úplněk v Blížencích?

V prosinci Slunce prochází znamením Střelce, Měsíc za úplňku se nachází v protilehlém znamení Blíženců, kde vytvoří těsnou vazbu s retrográdně se pohybující planetou Mars. To samozřejmě ovlivní to, jak na nás bude úplněk působit. Pociťovat můžeme poněkud silné emoce, neklid, náladovost, nervozitu a napětí. Do života nám ale mohou vstoupit nové nápady a rozhodnutí. Možná se však budeme chovat příliš spontánně, impulzivně a nerozvážně, což nemusí vždy dobře dopadnout.

Obdařeni mohou být umělci, které nejspíše políbí múza. Jinak je ale lepší držet se zpátky a snažit se být v klidu. Velmi výrazná může být potřeba komunikace a sdílení mezi lidmi, proto je potřeba dávat pozor na zbytečně vyhrocené emotivní konflikty a nedorozumění. Pokud jste dlouho mlčeli a něco držíte v sobě, možná je právě naopak čas se otevřít a vypustit ven všechno to, co máte na srdci a co vás tíží.

Jak úplněk působí na člověka. Proč trpíme nespavostí nebo nás bolí hlava?

Obecně úplněk přináší melancholické nálady, neklid, deprese, smutek, silné vášně a emoce, zvýšené riziko sebevražd, vražd, porodů či potratů a dopravních nehod. Úplněk hodně působí na citlivější a vnímavější osoby, které třeba mohou trpět nespavostí, neklidem nebo různými náladami. V této době je vhodné nechovat se riskantním způsobem, nepít alkohol, nebrat drogy a vyhýbat se hádkám a konfliktům.

Tento úplně bude nejvíce důležitý pro Blížence, Střelce, Ryby a Panny.

Úplňky