Menu
WomanOnly
Horoskopy

Říjnový úplněk v Beranu zaostří na partnerské vztahy

Taťána Kročková

Taťána Kročková

3 minuty čtení

Říjnový úplněk nastane v neděli 9. října 22:54 letního času ve znamení Berana. Jak nás ovlivní a co nám přinese?

Co přinese říjnový úplněk v Beranu?

Slunce s planetou krásy, lásky a rozkoše Venuší prochází znamením Vah, Měsíc se v době úplňku nachází na protější straně ve vášnivém znamení Berana. Můžeme očekávat, že tento úplněk bude hodně zaměřen na partnerské vztahy. S ohledem na další postavení planet se možná ve vašem životě objeví nový vážný vztah nebo třeba i žádost o ruku. Na povrch mohou vyplouvat silné vášně a emoce, ale tento úplněk může mít veskrze silný a příznivý vliv. Pozor jen na nehody a zranění hlavy, která může být v ohrožení. Také pozor na to, abyste ji neztratili!

Varování však stále platí před impulzivním jednáním, příliš horkou hlavou, úrazy při sportu nebo dopravními nehodami. Obecně úplněk přináší melancholické nálady, neklid, deprese, smutek, silné vášně a emoce, zvýšené riziko sebevražd, vražd, porodů či potratů a dopravních nehod. Úplněk hodně působí na citlivější a vnímavější osoby, které třeba mohou trpět nespavostí, neklidem nebo různými náladami. V této době je vhodné nechovat se riskantním způsobem, nepít alkohol, nebrat drogy a vyhýbat se hádkám a konfliktům.

Jak úplněk působí na člověka. Proč trpíme nespavostí nebo nás bolí hlava?

Úplněk v Beranu se nejvíce dotkne znamení Berana, Vah, Raka a Kozoroha. Raci a Kozorozi mohou pociťovat napětí, Váhy na tom budou lépe a Berani se budou cítit ve svém živlu, až na bolesti hlavy a očekávané impulzivní chování. Celkově může některé znamení více bolet hlava a může se objevit pocit tlaku, stresu či neklidu. To se týká například i znamení Berana, Ryb a Panny.

Úplňky

08.12.2022
Blíženci