Menu
WomanOnly
Horoskopy

Srpnový úplněk ve Vodnáři v nás probudí touhu po svobodě

Taťána Kročková

Taťána Kročková

4 minuty čtení

Srpnový úplněk nastane ve 3:30 letního času v pátek 12. srpna 2022, a to ve znamení Vodnáře. Co nám přinese a co můžeme očekávat?

Co přinese srpnový úplněk ve Vodnáři?

Srpnový úplněk bude ve znamení touhy po svobodě. Protože Slunce prochází znamením Lva, opozitní Měsíc bude ve znamení svobodomyslného Vodnáře. V tomto znamení ale dlouhodobě stojí planeta všech strastí a omezení Saturn, a právě se Saturnem Měsíc vytvoří přesnou konjunkci, což ovlivní to, jak se všichni budeme o tomto úplňku cítit. Dá se říct, že tento úplněk bude kvůli současnému postavení planet pro nás všechny poněkud náročný. Co tedy očekávat?

Obecně úplněk přináší melancholické nálady, neklid, deprese, smutek, silné vášně a emoce, zvýšené riziko sebevražd, vražd, porodů či potratů a dopravních nehod. Úplněk hodně působí na citlivější a vnímavější osoby, které třeba mohou trpět nespavostí, neklidem nebo různými proměnlivými náladami. V této době je vhodné nechovat se riskantním způsobem, nepít alkohol, nebrat drogy a vyhýbat se hádkám a konfliktům.

Jak úplněk působí na člověka. Proč trpíme nespavostí nebo nás bolí hlava?

Pozor na problémy v partnerských vztazích a na dopravní nehody

Úplněk ve Vodnáři pak bývá zaměřen na téma svobody a nezávislosti, například v partnerských vztazích, na společenské otázky a vymanění se z nějakého omezení či nadvlády. Týká se rozbití okovů a přináší revoluční názory, nestálost či jiskřivý proud tvůrčí energie. Současné postavení planet je ale více varující, neboť může přinést velký neklid, nervozitu, agresivitu, vášeň, velké změny nálad, impulzivní chování, převraty v myšlení a nečekané rozhodnutí. Pokud máte problémy ve vztazích, hrozí, že právě o tomto úplňku se situace vyhrotí natolik, že vám bude hrozit rozchod. Můžete utrpět i nečekané ztráty.

Osoby trpící depresemi a melancholií by měly být rozhodně pod dohledem a najít si hezkou zábavu, která je bude těšit, aby se nemusely utápět v trýznivých myšlenkách. Důrazné varování platí pro všechny, kteří by chtěli učinit nečekané a prudké vážné rozhodnutí, varování se týká i před nehodami na cestách, nehodami v důsledku požití alkoholu. Možná někomu už hodně dojde trpělivost a může se chovat opravdu neuváženě.

Největší rizika hrozí znamení Vodnáře, Býka, Lva a Štíra. Ostatní znamení budou na tom lépe. Dávejte na sebe pozor!

Úplňky