Menu
WomanOnly
Horoskopy

Zářijový úplněk v Rybách nám pomůže srovnat hodnoty

Taťána Kročková

Taťána Kročková

3 minuty čtení

Zářijový úplněk nastane v sobotu 10. září 11:58 letního času ve znamení Ryb. Co můžeme očekávat a kterých znamení se dotkne nejvíce?

Co přinese zářijový úplněk v Rybách?

Po poněkud bouřlivém srpnovém úplňku ve Vodnáři můžeme očekávat klidnější a zasněnější úplněk v Rybách, který nám možná pomůže srovnat si životní hodnoty. Slunce již prochází znamením Panny a opozitní Měsíc se nachází v protilehlém znamení Ryb, a to poblíž planety Neptun, který už nějaký čas v Rybách setrvává. Znamení Panny je v harmonickém postavení s planetou Uran nacházející se ve znamení Býka, což může být předzvěstí příznivých změn, které nám mohou pomoci změnit náš život k lepšímu. Rozhodnutí, která nyní uděláte, mohou být příznivá a podpořena dobrou a tvůrčí energií.

Přesto se může o tomto úplňku objevit neklid, melancholie, netrpělivost, konflikty ve vztazích nebo nereálný náhled či iluze. Ryby představují zasněné a citlivé znamení s velkým tvůrčím a pečujícím potenciálem. Pečujte tedy i sami o sebe, je třeba někdy setrvat v tichu a umět relaxovat a odpočívat. Dobře vám udělá procházka v přírodě nebo nějaký umělecký zážitek. Zaostřeno může být také na partnerské vztahy, romantiku a lásku.

Jak úplněk působí na člověka. Proč trpíme nespavostí nebo nás bolí hlava?

Obecně úplněk přináší melancholické nálady, neklid, deprese, smutek, silné vášně a emoce, zvýšené riziko sebevražd, vražd, porodů či potratů a dopravních nehod. Úplněk hodně působí na citlivější a vnímavější osoby, které třeba mohou trpět nespavostí, neklidem nebo různými náladami. V této době je vhodné nechovat se riskantním způsobem, nepít alkohol, nebrat drogy a vyhýbat se hádkám a konfliktům.

Tento úplněk se nejvíce dotkne znamení Panny, Ryb, Blíženců a Střelce. Tato znamení by se měla vyhýbat alkoholu a konfliktům v mezilidských vztazích.

Úplňky