Menu
WomanOnly
Sex

5 nejžhavějších erotických pomůcek pro váš intenzivnější orgasmus

Veronika Tichá

Veronika Tichá

20. 3. 2017

Máte pocit, že se váš sexuální život stal stereotypním? Nemusíte si nutně pořizovat pouta a bič, abyste si okořenili sex, stačí klasické hračky do ložnice na baterky, díky kterým dosáhnete lepšího orgasmu. Pořiďte si některou z následujících pomůcek a zažijete pocity, které jste dosud nepoznaly!

Podle výzkumů z roku 2011 většina lidí souhlasí s tím, že vibrátory jsou zdravou součástí ženského sexuálního života. A co víc , dotazované ženy používající pravidelně tuto erotickou pomůcku, dosahují vyšší úrovně vzrušení, silnějšího orgasmu a nižší intenzity bolesti při sexu než ty, které se vibrátorům stále vyhýbají. Některé ženy jsou dokonce schopné dosáhnout orgasmu pouze s pomocí vibrátoru. Jaké postelové pomůcky můžou zpestřit váš intimní život?

1. Standardní vibrátor

Při nákupu vibrátoru někteří odborníci doporučují udělat test, díky kterému zjistíte, jestli na vás vibrace nejsou příliš silné: dotkněte se zapnutým přístrojem špičky nosu, a pokud vás to bude nutit kýchat, poohlédněte se po méně výkonném vibrátoru. Jestli nechcete riskovat, že budete v sexshopu vypadat jako chovanci ústavu pro duševně choré, přečtěte si instrukce na obale. Pro „začátečníky“ postačí menší model s jednou rychlostí.

Venušiny kuličky: Nikoliv erotická hračka, nýbrž zdravotní pomůcka

2. Vibrátor dráždící bod G

Chcete konečně zjistit, jestli bod G existuje? Vyzkoušejte zakřivený vibrátor dráždící právě toto místo, které je doposud obestřeno velmi hlubokým tajemstvím.

3. Vibrátor pro dráždění klitorisu

Povrchové dráždění neznamená povrchní! Nemusíte chodit příliš daleko, abyste dosáhly uspokojení. Vybrat si můžete hned z několika typů inspirovaných zvířecí říší. Co takhle motýlek nebo delfín?

Trpí váš vztah rutinou? Zachraňte ho erotickými pomůckami

4. Dva v jednom

Spojení klasického vibrátoru ve tvaru mužského údu se zvířátkem dráždícím klitoris rovná se dvojnásobná rozkoš. Kdo jednou zkusí, nechce jinak!

5. Anální vibrátor

Doba, kdy byly „anální kolíky“ spojovány pouze se sexuálními hrátkami homosexuálů, jsou dávno pryč a naše společnost je otevřená i tomuto druhu zábavy. Proč si nenechat otevřená zadní vrátka?

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 nejžhavějších erotických pomůcek pro váš intenzivnější orgasmus