Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Beran ( partnerovo znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Vztah dvou Beranů bude bezesporu velmi vášnivý a napjatý. Oba umí jít hlavou proti zdi a stát si za svým. Hledání kompromisu se tak může zdát něčím zcela nadpřirozeným. Tento vztah bude vyžadovat hodně tolerance a umění být trpělivý a ustoupit, jinak hrozí časté konflikty a třeba i vášnivé usmiřování v posteli. V tomto ohledu se určitě lépe snesou Berani, z nichž jeden je narozený v březnu, a druhý v dubnu, anebo Berani s výraznějším věkovým rozdílem.

    Vztah Berana s Beranem však může být velmi přínosný ve sdílení společných zájmů a společném sportování, adrenalinovém dobrodružství, cestování či podnikání. Vzájemná inspirace, motivace, podněcování a hecování může pár vést k opravdu velkým výkonům a třeba i naplnění nějakého společného poslání. Je ale potřeba příliš neriskovat, zachovat si chladnou hlavu a nebýt tak impulzivní, alespoň u jednoho z nich, který tak může alespoň trochu korigovat příliš progresivní a bezhlavé beraní chování. 

    Výhodou vztahu Berana s Beranem také může být podobnost povah a obdobný náhled na život, temperament, vášeň i společný cíl. Pokud jsou však dva lidé příliš stejní, nemohou se ničím navzájem doplňovat a časem jsou spíše jako dva dobří parťáci a kamarádi. Nevzniká tak patřičné pnutí a vztah stagnuje. To je pro vztahový život Berana zcela fatální, uvítá totiž neustálou akci, progres, nerad se nudí – a hlavně potřebuje někoho, kdo by jej poněkud usměrňoval, anebo naopak podněcoval. 

    Záleží vždy na vzájemném sladění ohnivého temperamentu obou Beranů, ve většině případů je jejich vztah opravdu třaskavina a boj o to, kdo z koho. Zachránit se vše dá často upřímnou a otevřenou komunikací, která Beranům nechybí. Ve společnosti dvou Beranů jakožto páru jsou jejich přátele velmi rádi a dobře se baví, ovšem pokud se takový pár rozhádá, je lepší jít jim co nejrychleji z cesty!

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky