Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Kozoroh ( partnerovo znamení )

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

  • Horoskop

  • Vztah Berana a Kozoroha bývá primárně velmi konfliktní. Tato dvě znamení se k sobě prakticky nehodí, ale opět se často stává, že konfliktní znamení vytvářejí silné a vášnivé partnerské vztahy. Ve vztahu Berana a Kozoroha to mnohdy bývá na ostří nože, ale právě tohle lidé někdy vyhledávají. Je to takzvaná Itálie, vojenský vztah, vztah o dominanci a submisivitě. Vztah o tom, kdo z koho, kdo koho zkrotí. Beran i Kozoroh jsou totiž oba dominantní. 

    Zatímco Beran je zvyklý si dělat, co chce a miluje svou nezávislost, Kozoroh potřebuje vládnout pevnou rukou, mít nad vším kontrolu a nesnese neposlušnost. Kozorozi bývají více konzervativní, mají rádi svoje jistoty a klid. Beranův život je však plný dobrodružství, vzrušení a rizika. A proto Beran Kozoroha neskutečně rozčiluje. Kozoroh je více rodinný typ, chce být doma, chce mít vše podle pravidel. Beran chce obvykle pravý opak. Ne vždy se tak tato znamení sladí, což může samozřejmě v partnerském životě dělat značné problémy, a to zejména v rodině s malými dětmi.

    V pracovní oblasti nebo přátelském vztahu však může být vztah Kozoroha a Berana velmi praktický, podnětný, dynamický a spolupracující. I v partnerském vztahu umí Beran Kozoroha k něčemu vyloženě „dokopat”, podněcovat, motivovat a inspirovat. Typický Kozoroh pak zase dokáže Berana trochu zkrotit, zklidnit, umí mu zajistit praktickou stránku života, hranice a oporu. Každý člověk je však jiný a není pravidlem, že tomu bude zrovna takto. I mnozí Berani mohou být praktičtější než Kozorozi, a mnozí Kozorozi zase vášnivější v posteli než Berani. Každopádně tato dvě znamení také dokáží sdílet společný smysl pro humor, sarkasmus a pozoruhodné záliby. A pokud se Beran s Kozorohem navzájem nepovraždí, mohou se vášnivě milovat až do smrti… 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky