Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Lev ( partnerovo znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Vztah Berana se Lvem může být velmi podnětný, inspirativní, harmonický a vášnivý. Obě tato znamení jsou totiž ohnivá, dynamická a aktivní. I když je Lev mnohem línější a pasivnější než Beran, má stejně jako Beran ohnivý temperament. Díky tomu si mohou spolu dobře rozumět, ale jako problém číslo jedna může vyvstávat spor o dominanci. Lev zkrátka potřebuje mít hlavní slovo a líbí se mu, když je obdivován. Beran ale Lva adorovat určitě nebude, on sám si dělá to, co uzná za vhodné a také je rád dominantní. Pokud ale obě tato znamení sladí své povahy a ujasní si svoje hranice, může být toto partnerství velice pěkné. Pozor je třeba jen dávat na jejich ega, aby spolu nechtěla soupeřit.

    Beran a Lev mohou být i dobrými kamarády či parťáky na hory nebo v podnikání. Jeden na druhého se mohou spolehnout, obvykle se navzájem respektují a rozumí si. Pokud najdou společný cíl, nic je nezastaví a nikdo je nepředčí. V rodinném životě je Lev spíše ten, který chce mít partnera či partnerku jen pro sebe a rád se drží doma na svém území, má rád své pohodlí, luxus, rád se baví a září ve společnosti. Beran zase lépe obstojí v drsnějších podmínkách a rád se toulá po světě nebo si užívá extrémní sporty a spoustu akcí, které by Lva příliš nenadchly, neboť Lev se o sebe více bojí. 

    Lva i Berana však také spojuje smysl pro humor, který je kořením života. Ve společnosti budou nezapomenutelnou dvojicí, která pobaví každý stůl. Kam vejdou, tam po zanechají stopy či nějaký (obvykle velmi dobrý) dojem. Lev navíc rád oslňuje a dobře vypadá – v doprovodu Berana může být buď jako král po bohu silné a nezávislé ženy vamp, anebo královna se svým drsným a zároveň oddaným bodyguardem. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky