Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Panna ( partnerovo znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

  • Horoskop

  • Beran s Pannou se k sobě povahou moc nehodí, ale tento vztah může být velmi praktický. Panna totiž dokáže vášnivého a prudkého Berana do jisté míry krotit a uzemňovat, pomáhat mu po té praktické stránce, což je někdy velkým přínosem. I když energie Panny a Berana někdy úplně neladí, mohou se navzájem krásně doplňovat. Pokud je Beran muž, žena Panna mu dokáže vytvořit praktické, útulné a harmonické zázemí. Jestliže je Beran žena, muž Panna ji může dobře zajistit po materiální stránce a poskytnout jí oporu i velkou pomoc v životě po stránce praktické.

    Život totiž není jen o vášni a sinusoidách nahoru dolů, Beran bývá mnohdy dost impulzivní, horká hlava a často si i v životě nadělá zbytečné problémy. Panna mu může zajistit určité bezpečí a nastavit potřebné mantinely. Hlavně díky Panně může být vztah Panny s Beranem stabilní, a dokonce i dlouhodobý.

    Problém možná může trochu nastat v sexuální oblasti. Mnohé Panny jsou spíše zdrženlivé a své emoce i vášně ovládají, zatímco žhavý Beran jde rovnou na věc kdekoliv a kdykoliv. To ale nemusí být pravidlem, některé Panny dokáží pořádně překvapit, a ačkoliv bývají spíše více opatrné, nedostupné a více se ovládají, jakmile se někomu otevřou, rozdaly by se. V posteli mívají výdrž, skvělou techniku a často bývají i velmi perverzní. Se žhavým Beranem, který chce všechno hned, rychle se nadchne, ale rychle to i přepálí, to může být opravdu zajímavá kombinace. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky