Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Beran s Rybou mají velmi rozdílné povahy. Ale důležité je, že se tato znamení nacházejí hned vedle sebe a navzájem se prolínají. Berani narození v březnu mnohdy mívají ještě některé vlastnosti znamení Ryb, obzvláště pokud se v Rybách nacházejí i jiné planety. Proto si Berani s Rybami poměrně dost rozumí. Je to dáno tím, že tito lidé jsou narození jen kousek od sebe a mají třeba stejně postavené planety jako například Venuši či Mars, které jsou pro partnerský vztah velice důležité. Typický Beran je více progresivní a spontánní než Ryba, ta je zase intuitivnější, křehčí, vnímavější, umí lépe naslouchat a pečovat.

    Beran s Rybou mohou vytvořit celkem spokojený pár, jehož vzájemné vlastnosti se mohou doplňovat. Problém může dělat přílišný rybí sklon k sebeobětování a naopak zase beraní egoismus. Proto se Ryby ve vztahu s Beranem mohou cítit trochu přehlížené, opomíjené, utlačované, bývají i více submisivní. Beran je ten, kdo se více bude projevovat, prosazovat, mluvit o sobě a chtít si dělat to, co chce on. Typická Ryba preferuje vyšší cíle a zájmy nad těmi vlastními, ráda dělá vše druhé, což je vlastně pravý opak Berana. 

    Pokud se Ryba do Berana zamiluje, snese mu modré z nebe a bude se snažit přizpůsobit jeho požadavkům a potřebám. Bohužel však na svůj vlastní úkor. Časem ji to může pořádně vyčerpat a i poddajná a hodná Ryba si dokáže uvědomit své limity a potřeby – a třeba i říct dost. Anebo se Beran obětavé Ryby časem nasytí, když si vezme všechno to, co potřebuje, pak ji vmete, že vlastně pro něj nikdy nebyla dost dobrá, a půjde jinam. A Rybě zbydou leda oči pro pláč…

    Pokud si partneři navzájem vyhovují ve svých rolích a nemají potřebu jeden druhého převálcovat, může vztah Berana a Ryby hezky klapat a být také plný vášně, emocí a nekonečného proudu inspirace. Pokud se ale navzájem vyčerpají, už nikdy nebudou chtít tento druh vztahu v budoucnu opakovat. Někdy může velmi labilní či nesamostatná nebo problematická Ryba stahovat a vyčerpávat Berana, který ji poskytuje praktickou oporu a snaží se ji změnit. Ve vztahu Ryby a Berana tedy hrozí jak vzájemná závislost, tak i tak říkajíc parazitní vztah. Pokud se však Ryba nechá vést a Berana obdivuje, který zase Rybu zbožňuje a rád se učí jí naslouchat a nepreferuje pouze své zájmy, pak může jít o osudový vztah, ve kterém se jeden o druhého stará a oba se učí od sebe navzájem. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky