Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Štír ( partnerovo znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Beran se Štírem mohou tvořit velmi jiskřivý až explozivní pár. Oba jsou plní vášně, každý však jiným způsobem. Zatímco Beran je prudký, rychlý, rozhodný, netrpělivý a dává energii ven, Štír je rozvážný, tajemný, přemýšlivý a směřuje energii dovnitř. Rád nahlíží do velkých hloubek pod povrch věcí, kdežto Beran často zůstává jen na povrchu. Beran potřebuje akci a vzrušení, Štír zase naopak klid. Oba mají v sobě jistou urputnost, ctižádost, touhu ovládat a dobývat. Oba jsou také vysoce emotivní. Ale city Berana obvykle rychle vzplanou a jako horká hlava u ničeho dlouho nevydrží, zatímco Štírovy emoce bývají velmi hluboké a stálé. 

    Právě kvůli velké rozdílnosti povah se Štír s Beranem obvykle míjí, často tvoří spíše pracovní a profesní vztahy, v nichž se navzájem motivují, inspirují a doplňují. V takovém vztahu mohou vznikat velké projekty a cíle, neboť spojení obou mocných energií může přinášet vynikající výsledky. Problémy mezi nimi však může dělat rivalita, boj o to, kdo z koho, Štírovi může vadit Beranova tvrdohlavost a impulzivnost, ale bez ní by se třeba zase příliš rozvážný Štír nepohnul vpřed. Oba se umí navzájem zraňovat, Štír má tendence se mstít a tiše a nenápadně spřádat nitky svého překvapivého triumfu, Beran je naopak více upřímný a přímý, vyzuří se a je klid. 

    Proto může být partnerský vztah Berana a Štíra velmi vášnivý a plný scén. Jejich vzájemná sexualita však bude mocná. Těžko si představit náruživější pár, než právě Berana se Štírem! Proto, když oba budou mít nadpozemsky uspokojivý sex, všechno ostatní pak budou zvládat mnohem lépe, tak už to ve vztazích bývá. Důležité je nesklouznout k destruktivním energiím a agresivitě. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky