Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Beran a Střelec jsou oba ohnivci, zapálení, se smyslem pro humor a pro životní dobrodružství. Oba jsou velmi nezávislí, progresivní, odvážní, srdeční a do všeho jdou s nadšení a takzvaně po hlavě. Obě tato ohnivá znamení jsou velmi dynamická, aktivní, temperamentní, otevřená a činorodá. Celkově jsou tato dvě znamení v souladu a často spolu vytvářejí vášnivé milenecké vztahy. Nikdy se spolu nenudí a bývají středem každé společnosti. Rozumí si i v pracovní oblasti nebo kamarádském vztahu, navzájem se podněcují a hecují k velkým výkonům, v tomto vztahu je také velká vzájemná motivace a inspirace. 

    Beran jde více do rizika než Střelec a potřebuje kolem sebe větší společnost, pokud není introvertně zaměřený a okořeněný vlastnostmi přilehlého znamení Ryb. Střelce zase často již ovlivňuje přilehlé znamení Kozoroha, proto bývají více konzervativní, opatrnější a rozhodně větší samotáři. Ve společnosti srší humorem, ale spíše v kolektivu dobrých přátel. Střelec má také více intelektuálnější zájmy a je více diplomat a gentleman než syrový Beran. 

    Beran i Střelec jsou lovci. Chtějí dobývat. Střelec často sní o dokonalé lásce, partnera si idealizuje, mnohdy zůstává sám se svou platonickou láskou. Potřebuje velkou míru nezávislosti a velkého životního prostoru, vztahy jej svazují. Beran svůj objekt touhy dobude – a pak s ním chce zůstat. 

    Oba spolu prožívají vášnivý románek, silný vztah založený na vzájemné přitažlivosti, vášni, třeba i sportu, společném zájmu, profesi či životním cíli. Ale ani jeden druhého neumí patřičně usměrnit a zkrotit, v mnohém jsou příliš stejní. V tomto vztahu se naštěstí dá ledacos zachránit humorem a sexem!

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky