Menu
WomanOnly

Beran ( mé znamení )

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Váhy ( partnerovo znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Beran a Váha spolu mohou vytvořit podnětný vztah a stát se opravdovým skvostem každé společnosti. I když se jedná o protilehlá znamení, která se příliš nemusí a mají rozdílné povahy, přesto právě velmi často Beran a Váha vytvářejí dlouhodobá a stabilní partnerství. Jsou totiž pro sebe dokonalým protějškem, navzájem se doplňují a víme přece, že protiklady se přitahují! 

    Jemná, elegantní a intelektuálně založená Váha ocení patřičně mužný a progresivní protějšek, ale ani v opačném případě muž Váha nepřijde zkrátka. Upřímná, přímá a bezprostřední žena Beran, která ví, co chce, jej může naprosto okouzlit! Beran bývá rozhodný a akční, zatímco Váhy nerozhodné, více pasivní, ale i více přizpůsobivé. Obvykle je hned jasné, kdo ve vztahu velí a kdo hraje druhé housle. Velmi pozitivní na tomto spojení je to, že Váha s Beranem mívají stejné nadšení pro společenskou zábavu, různé záliby, koníčky, obvykle i smysl pro humor. Oba také milují přírodu a zvířata.

    Velkým přínosem je, když se Beran učí od Váhy více trpělivosti a diplomacie, Váhy od Berana zase přímosti a rozhodnosti. Můžete spíše počítat s tím, že buď se ti dva budou milovat až za hrob, anebo také nenávidět. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky