Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Blíženci ( partnerovo znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Blíženec si s Blížencem skvěle rozumí. V tomto vztahu dominuje přirozená hravost, tvořivost, spontánnost, upřímná a otevřená komunikace. Oba Blíženci ví, že jsou ze stejného těsta, takže se chovají přirozeně a říkají si opravdu všechno. Někdy je však obtížné udržet souvislou nit rozhovoru, neboť Blíženec skáče od jednoho tématu k druhému, podle toho, co jej právě zaujme. Podnětů a zájmů budou mít neustále mnoho, Blíženci mají spoustu koníčků, jsou neuvěřitelně všestranní a činorodí. Nikdy se spolu nebudou nudit a budou podnikat kde co.

    Zkuste si představit dvě hrající si děti, skotačivá mláďata – to jsou právě dva Blíženci spolu. Jsou jako dvě neklidné, upovídané a rozpustilé děti. Všude budou vzbuzovat pozornost a ve společnosti společně zazáří. Obvykle mají i hodně kamarádů, svou partu, do které oba skvěle zapadají. Je mezi nimi přirozená hravost, spontánnost, což se projevuje i v milostném životě. Rádi také experimentují, takže mnohdy nezůstane jen u klasického sexu. Navíc mají trošku problém s nevěrou a nestálostí. To ale samozřejmě neplatí pro všechny Blížence. Určitě jsou i velmi citově založení a mají rádi stabilitu a pocit bezpečí, protože právě tohle obtížně nacházejí u sebe pro svou nevyzpytatelnou povahu.

    Pokud se bude chtít Blíženec ve vztahu o někoho opřít, obvykle se moc neopře o druhého Blížence. To by musel mít jeho partner například něco také z vedlejšího znamení, a to buď Býka, anebo Raka. A protože je Blíženec jedno velké dítě, vždy je ve vztahu lepší, když je jeden z dvojice více dospělý. Pro velkou nestálost, nevyrovnanost, impulzivnost a nedochvilnost je tak život dvou Blíženců jako na houpačce a je to jedno velké dobrodružství. 

    Blíženci si libují v mnoha společných zájmech, rádi čtou, tvoří, studují, povídají si a sdílejí své myšlenky a pocity. Jsou velmi inteligentní a zvídaví, proto vymýšlejí vše možné i nemožné. Pokud však jeden z nich zatouží po větším klidu a stabilitě, nejspíše si bude muset hledat někoho jiného, navíc třeba někoho, kdo Blížence více uzemní, motivuje ho v praktických záležitostech nebo mu poskytne dobré materiální zázemí. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky