Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Lev ( partnerovo znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Blíženec a Lev jsou povedená, rozpustilá a skotačivá, i když někdy trochu urýpaná dvojka. Ale co se škádlívá, to se rádo mívá. Mezi nimi to velmi jiskří, obvykle oba srší dobrou náladou a humorem, rádi se baví, skvěle si rozumí a mají si co říct. Tento vztah může být velmi vášnivý a žhavý. Horoucně se milují, ale stejně tak plamenně se dovedou také pohádat. Je u nich zvykem se navzájem častovat více či méně ostrými žertovnými poznámkami, mezi nimi totiž komunikace funguje na vysoké úrovni. Hodně spolu mluví, sdílejí své pocity a myšlenky, mluví velmi přímo a otevřeně. 

    Mezi Blížencem a Lvem také dominuje velká hravost a spousta tvůrčí energie a inspirace. Rozumět si mohou nejen ve sdílení společných zájmů, zejména se to týká hudby a umění, ale zaujmout je mohou i mnohá intelektuálních témat. Navzájem mohou vést podnětné diskuze, nebo se předhánět v tom, kdo toho více ví. Lev ale bývá vždy ten, kdo potřebuje být více vidět, potřebuje pozornost, uznání, respekt a pochvalu. Blíženec zase může být zaujat nějakou myšlenkou nebo informací a hned přeskočit z jednoho tématu na druhé, proto se může snadno stát, že Lva zase tak hluboce nevnímá. A hned může být oheň na střeše! 

    Přesto se spolu ti dva dokáží velmi hezky sladit, kromě smyslnosti a otevřené komunikace je spojují podobné zájmy, často i životní styl a vášeň pro hudbu, tanec a společenskou zábavu. Proto spolu bývají často králem a královnou večírků, párty, tanečních zábav a mnoha jiných společenských a kulturních akcí. Pohlídat by si měli svou vzájemnou sebestřednost a sklony k nevěře! 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky