Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Rak ( partnerovo znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Blíženec s Rakem si mohou spolu skvěle rozumět. Tato znamení se nachází hned vedle sebe a navzájem se velmi ovlivňují. Raka a Blížence bychom mohli přirovnat ke dvěma dětem. Zatímco Blíženec je velmi rozpustilé a skotačivé dítě, Rak je naopak vážné a velmi citlivé dítě s hlubokým pohledem. Ve vztahu Raka a Blížence dominuje velká hravost, tvořivost, vnímavost, citlivost, intenzivní prožitky, smyslnost, láska k umění, hudbě, knihám, přírodě a zvířatům. Rak s Blížencem také mohou mít společné intelektuální zájmy, mají rádi zábavu a určité druhy sportu, třeba jógu, bojové umění a koncentrační techniky, zejména pak také tanec.

    Problém může nastat, pokud příliš povrchní a přelétavý Blíženec bude skákat od jednoho tématu ke druhému či z jedné postele do druhé. To Rak opravdu nesnese. Raci potřebují klid, milují hloubku říčních vod a teplo rodinného krbu. Pokud Blíženec Raka zraní, což se může velice snadno stát, Rak se uzavře, nebo hodí zpátečku. Rak raději mlčí, Blíženec stále mluví a také umí daleko lépe vyjadřovat city. Rak je rád doma, Blíženec pořád někde poletuje. Rak chce rodinu, Blíženec se nechce jen tak snadno usadit, přesto také velmi miluje děti a dokáže se nimi neskutečně vyblbnout. Rak potřebuje jistotu a zajímá se o to, co bylo, Blíženec má rád nové výzvy a zajímá se o to, co bude. Mnoho společného Rak s Blížencem až tolik nemají, ale na druhou stranu se mohou skvěle doplňovat a sdílet společné zájmy. Ne každý Blíženec je tak přelétavý a ne každý Rak přecitlivělý a vážný. V tomto vztahu je velmi mnoho emocí, což někdy bývá na škodu. Chladnější přístup lze ale rozhodně čekat od Blížence, Rak je naopak velmi citově založený.

    Mezi Rakem a Blížencem ale může opravdu vzniknout silný citový vztah a duchovní pouto. Oba se umí hodně povznést nad realitu všedních dnů, proto spolu mohou prožívat neskutečné a silné zážitky, které jsou zkrátka nadpozemské. Jejich vztah však bude spíše nejistý a nestálý, oba mají své nálady, které dovedou během hodiny i několikrát prostřídat. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky