Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Blíženec a Ryba se k sobě až tak nehodí, ale to neznamená, že by to nemohlo fungovat. Vzdušný Blíženec má své intelektuální zájmy, je velmi výmluvný, nestálý a spíše zůstává na povrchu, kdežto Ryba je vysoce senzitivní a umí plavat ve větších hloubkách než Blíženec. Vzdušnému znamení Blíženců vládne planeta Merkur, vodním Rybám vládne planeta Neptun. Ryby jsou velmi citlivé a řídí se zásadně svými pocity a intuicí, mají sklony k sebeobětování. Blíženec je mnohem více povrchní a egoistický, je založený více rozumově a intelektuálně. I přes zdánlivý nesoulad však může mezi Blížencem a Rybou vzniknout smyslný a romantický vztah. Obzvláště pokud má Blíženec něco z Raka, anebo Ryba z Berana, o to je pak jejich porozumění větší. 

    Blíženec a Ryba ale postrádají nějakou kotvu v životě. Blíženec umí být více racionální a praktický než Ryba, ta zase může pomáhat vytvářet domov a pečovat, ale ten stabilní základ v tomto vztahu poněkud chybí. Například mezi Blížencem a Vodnářem chybí rovněž, ale ani jeden z nich jej nevyžadují, kdežto Ryba se ráda o někoho opírá, potřebuje svůj klid a své jistoty. Ty však s Blížencem obvykle nenalezne. Blíženec s Rybou mohou mít společné intelektuální a umělecké zájmy, zájem o přírodu, duchovno a ezoteriku, idealismus a snění, ale mohlo by se stát, že oba spíše zemřou hlady než by v sobě objevili špetku smyslu pro praktický život a vydělávání peněz. Fungování v realitě je totiž pro oba poněkud obtížnější.

    Blíženci a Ryby jsou velmi nestabilní znamení, mají proměnlivé nálady a často i nedostatek odhodlání a vůle. Je především potřeba, aby se spolu naučili komunikovat a navzájem se neutápěli ve svých myšlenkách a pocitech bez žádného praktického významu. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky