Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Blíženec a Střelec jsou si v ledasčems podobní a dokáží si skvěle vycházet vstříc. Oba mají smysl pro humor, intelektuální záliby, všestranné nadání a spoustu koníčků a zájmů. Blíženci patří mezi vzdušná znamení a jejich vládcem je Merkur, Střelci jsou ohnivci a vládne jim planeta Jupiter. Obě tyto planety spolu hezky harmonicky korespondují a navzájem se podněcují, proto si i Blíženci a Střelci mohou skvěle rozumět, hodně mluvit, sdílet, komunikovat, rozvíjet, navzájem se inspirovat, provokovat a dokonce zacházet až do velkých extrémů. Tato vztahová kombinace je totiž nanejvýš jiskřivá, dynamická a progresivní.

    Obě tato znamení stojí proti sobě, proto se často uvádí, že jsou svým pravým opakem a více méně navzájem vytvářejí konfliktní vazbu. Přesto právě mnohá protilehlá znamení spoluutvářejí dlouhodobé partnerské svazky nebo manželství. Blíženci a Střelci pak také mohou být skvělými životními parťáky, kamarády nebo důležitými kolegy v práci a podnikání. Je třeba však myslet na to, že tento vztah bude zřejmě velmi dynamický a divoký, plný změn a energie. Oba totiž touží po svobodě a nezávislosti a mají spoustu nevšedních zájmů. Tento vztah bude také vyžadovat nekonečnou dávku trpělivosti a tolerance. 

    Ve vztahu Blížence a Střelce budou zásadní komunikace, zábava, smysl pro humor, sport, cestování, dobrodružství a intelektuální zájmy. A pokud si oba navzájem dopřejí spoustu respektu a tolerance, může z toho být vztah na život a na smrt. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky