Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Váhy ( partnerovo znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Blíženci a Váhy jsou sebou navzájem okouzlení. A to takřka vždy. Oba mají velký zájem o všechno možné, jsou zvídaví, inteligentní, intelektuálně založení, milují umění a rádi se baví. Patří mezi vzdušná znamení, Blížencům vládne Merkur a Vahám Venuše. Bývá mezi nimi krásná souhra, harmonie i smyslnost. Vždy si mají o čem povídat, navzájem si skvěle rozumí a mají podobný smysl pro humor. Zajímají je oblasti jako literatura, psychologie, filozofie, hudba, výtvarné umění, jazyky, cestování, kultura, politika i sport. Rádi chodí do kina a vedou nekonečné diskuze, čtou knihy, tančí a chodí na komorní koncerty. Nevynechají ani večírky s mnoha přáteli. Jejich společenský život bývá vždy na úrovni!

    Váha není žádný buran a mnohostranně zaměřený Blíženec pro ni může být skvělým protějškem. Blíženci a Váhy bývají také skvělými přáteli nebo pracovními partnery. 

    Hlavním hnacím pohonem jejich vztahu bývá komunikace, na které si oba velmi zakládají. Proto by měla vždy stoprocentně fungovat! 

    Dokáží spolu mluvit celé hodiny a hodiny, diskutovat nebo sdílet své myšlenky a pocity. Blíženec je více povrchní a často skáče od jednoho tématu k druhému, ale Váha v tom umí chodit a dovede si zařídit, aby ji Blíženec poslouchal. V tomto vztahu někdy bývá ale i příliš mnoho intelektu na škodu. Oba se musí učit jisté životní praktičnosti a zvládat i poněkud přízemnější záležitosti. Nestačí totiž jen přemýšlet a stavět si vzdušné zámky, je třeba také žít.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky