Menu
WomanOnly

Blíženci ( mé znamení )

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Vodnář ( partnerovo znamení )

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Blíženci a Vodnáři mají mnoho společného a proto si spolu obvykle i skvěle rozumí. Obě tato znamení jsou vzdušná, Blížencům vládne planeta Merkur, Vodnářům Uran. Vzájemný vztah těchto dvou znamení je hotová třaskavina! Mezi Blíženci a Vodnáři bývá velká vášeň, smyslnost a duševní soulad. Jsou si v mnohém podobní, mají stejné koníčky, zájmy, povahu i životní styl. Nebojí se změny, jsou flexibilní, umělecky založení a kreativní, mají mnohé intelektuální zájmy. Vodnáři bývají o něco více než Blíženci nevyzpytatelní, idealističtí a nohama ani trochu nestojí na zemi. Blíženec dokáže uvažovat racionálně, vše si předem promyslet, Vodnář až tolik ne.

    Blíženci a Vodnáři bývají oba velmi hraví, spontánní, nestálí, proměnliví, náladoví a u ničeho dlouho nevydrží. Snadno se pro něco nového nadchnou, ale problém je tuto záležitost dotáhnout do konce nebo se něčemu věnovat delší dobu. Oba potřebují velmi otevřenou komunikaci a vzájemné sdílení. Blíženci i Vodnáři milují přírodu, tanec, hudbu, párty, ale zejména Vodnáři inklinují k ezoterice a pro některé Blížence to může být vítaným obohacením a opět novým středobodem jejich zájmu. Blíženec se totiž zajímá o všechno možné. Proto Blíženci a Vodnáři mohou spolu podnikat opravdu kde co, vymýšlet stále nové akce, projekty, rozšiřovat obzor svých zájmů, vzdělávat se, cestovat a podobně. Je vysoce pravděpodobné, že se spolu opravdu nikdy nebudou nudit.

    Blíženec a Vodnář si navzájem ponechávají svobodu, oba jsou velmi nezávislí a potřebují mít pocit, že mohou volně dýchat. Pozor si dávají jen v případě jisté přelétavosti či nevěry, anebo udržují volné vztahy a dopřávají si v tomto ohledu hodně tolerance. Na druhou stranu to neznamená, že by Blíženec nebo Vodnář nedokázali být věrní a nemilovali jednoho partnera ve stabilním vztahu. Mezi nimi navzájem to však bude nejspíše jako na houpačce… 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky