Menu
WomanOnly

Býk ( mé znamení )

21. 04. až 21. 05.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Země

Býk ( partnerovo znamení )

21. 04. až 21. 05.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Země

  • Horoskop

  • Býk s Býkem si skvěle rozumí. Oba jsou to budovatelé a tvůrci. Mají mnoho společných zájmů, společný životní styl a cíl. Býk je spíše založením materialista a pragmatik, je to zemité znamení, které potřebuje pevnou půdu pod nohama. Býci také rádi vyloženě pracují s půdou, jsou to skvělí stavaři a zahradníci, ale mají rádi i svůj luxus a pohodlí. Vládcem znamení Býka je planeta Venuše, která je také bohyní lásky, krásy a rozkoše. Proto jsou Býci velcí požitkáři, společně nevynechají žádnou pijatiku či hostinu. Mají rádi společenské události a akce, jsou veselí, družní a přátelští. Milují také hudbu a umění. 

    Oba Býci jsou rovněž velmi houževnatí, pracovití, ctižádostiví a podnikaví. Mohou společně vybudovat a řídit celou firmu, když na to přijde. V těchto záležitostech se na sebe mohou rozhodně spolehnout, jsou prakticky založení a práce i vydělávání peněz, vysoké pracovní nasazení, to je pro ně oba velice důležité. Libují si v tom mít se dobře, mají rádi peníze a chtějí si ledacos užít, navzájem se mohou dobře podporovat a motivovat. Jejich vztah bude stabilní a pevný, mohou založit i rodinu a mít děti. Potrpí si na velké sídlo, luxus, hojnost. 

    Určitě jejich vztahu neuškodí nějaký duchovní rozměr, oba jsou totiž dost přízemní, v určitém smyslu mohou být i příliš požitkářští a pohodlní. Vyplatí se, když si alespoň jeden z dvojice nese také vlastnosti vedlejšího znamení, a to buď Blíženců, anebo Berana. Ale i jinak je jejich vzájemný vztah velmi harmonický, vytrvalý a smyslný. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky