Menu
WomanOnly

Býk ( mé znamení )

21. 04. až 21. 05.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Země

Lev ( partnerovo znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Býk se Lvem mohou prožít opravdu velmi vášnivý vztah. Navíc se k sobě přímo ukázkově hodí. Oba totiž mají rádi peníze, luxus, jistoty a dobré zázemí, dobré jídlo a pití, sex a požitky, které život přináší. Vztah Býka a Lva bude velmi vášnivý, erotický, smyslný, požitkářský, společenský. Oba také sdílí vášeň pro umění a rádi se obklopují krásou a uměleckými předměty. Mají dobrý vkus a smysl pro estetiku a také celková kombinace jejich vzájemných povahových aspektů tvoří dokonalý soulad.

    Lev se může chovat více egoisticky a arogantně. Bude potřebovat chválu, obdiv a uznání. Býk bývá skromnější, přízemnější a praktičtější. Ale ne vždy a jednoznačně. I když se samozřejmě na základě přirozené rozdílnosti povah nemusí Lev s Býkem shodnout zcela ve všem, o to zajímavější a více okořeněný bude jejich vztah. Základ pro milenecký vztah i dlouhodobé partnerské soužití spolu však mají skvělý, i když to někdy může být vyloženě na ostří nože. 

    Lev a Býk spolu zazáří ve společnosti, oba obvykle srší humorem a mají rádi lidi. Rádi se baví, navštěvují kulturní akce a zábavy, restaurace s dobrým jídlem a pitím, oba milují tanec, divadlo, kulturu. Býk může být někdy více usedlejší a pracovitější, mnohdy však dokáže Lva motivovat k vyšším výkonům a lepší schopnosti jít si houževnatě za svým cílem. Lev je schopen zvládat hodně věcí najednou, ale pokud mu docházejí síly, najde si na práci lidi, vyhřívá se na slunci sleduje z povzdálí, zda jeho sny a představy nabývají reálných rozměrů. Neplatí vždy, že Lev je otrokář a Býk ten pracující. Jejich role se mohou také obrátit a Býk může pro Lva představovat nekonečnou inspiraci a motivaci k vyšším výkonům, poskytovat mu dobré zázemí, oporu, jistotu a stabilitu, a to jak materiální, tak i citovou, protože Lvi sami o sobě někdy bývají více emočně nestabilní, náladoví a přecitlivělí na vlastní osobu. Takže i panovník Lev může k Býkovi vzhlížet… 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky