Menu
WomanOnly

Býk ( mé znamení )

21. 04. až 21. 05.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Země

Rak ( partnerovo znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Býk a Rak se k sobě skvěle hodí. Jejich vztah bývá harmonický, láskyplný, zakládají spolu rodiny a mají děti. Vládnoucí planetou Býka je Venuše, která představuje krásu, lásku a smyslnost, Rakům zase vládne mateřská, pečující a senzitivní Luna. Vztah Býka a Raka může být velmi smyslný, erotický, ale i křehký, citový a romantický. Svými vlastnostmi se mohou navzájem doplňovat a být ve vzájemném souladu. Oba touží po jistotě, bezpečí, zázemí a rodině. Oba mají rádi dobré jídlo a pití, jsou zodpovědní, pracovití, spíše opatrní, vytrvalí a mají tendence tvořit a budovat. Jsou to více usedlé, konzervativní a domácké typy.

    A jak to může vypadat ve vztahu Býka muže a ženy Raka? Houževnatý, pracovitý a spolehlivý Býk může být skvělou oporou, materiální i citovou jistotou pro pečujícího Raka, který může vytvářet útulný domov, dát Býkovi spoustu dětí a hodně starostlivé, mateřské i smyslné lásky. Rakovi nevadí být více doma, Býkovi zase více pracovat. Ve vztahu ženy Býka a muže Raka to bývá také velmi harmonické a příjemné. Problém může nastat pouze tehdy, pokud se muž Rak bude kvůli případnému kariérismu a materialismu ženy Býka cítit nedoceněný a bude chtít mít svou velmi zaměstnanou partnerku vydělávající hodně peněz více doma. 

    Ve vztahu Raka a Býka samozřejmě ale hrají roli také další aspekty a postavení planet ve vedlejších znameních. Pokud má Býk ještě více z Berana, s typickým Rakem to příliš ladit nebude, stejně jako třeba v případě, kdy Rak je už více Lev a to pak s Býkem mohou být občas na kordy, ovšem vášeň v takovém vztahu rozhodně chybět nebude! 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky