Menu
WomanOnly

Býk ( mé znamení )

21. 04. až 21. 05.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Země

Štír ( partnerovo znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Býk se Štírem mohou mít velmi pěkný a spokojený dlouholetý vztah. Přestože se jedná o protilehlá znamení, pro která jsou charakteristické povahové rozdílnosti a tito lidé bývají pro sebe svým pravým opakem, platí i zde pravidlo, že protiklady se přece jenom přitahují. A to mocně. Proto i přes mnohé rozdíly mohou Býk se Štírem vytvořit velmi vášnivý vztah založený na opravdové lásce, nebo založit rodinu a setrvat ve spokojeném manželství. Tato dvě znamení se navzájem mohou skvěle doplňovat a podporovat, i když konflikty se samozřejmě občas vyskytnou, a to nemalé.

    V čem se Býk se Štírem neshodne a co může vytvářet ve vztahu problémy? Štír je vodní znamení, velmi senzitivní, hluboce prožívající své emoce, obvykle i velmi introvertní. Štíři bývají také žárliví a majetničtí, chtějí mít partnera jenom pro sebe, a to nejlépe na svém malém soukromém ostrově lásky. Štír miluje klid, přírodu, mívá své specifické zájmy. Není až tak praktický a více než hmotné statky ho zajímá duchovno. Umí ale i manipulovat, touží po moci a když zatouží po penězích, nic ho nezastaví. Býk je ale větší praktik a materialista, navíc se velmi rád baví ve společnosti. Zde může nastat rozpor. Zatímco Štír bude chtít mít svého partnera doma nebo trávit čas v klidu ve dvou, případně také o samotě, Býk se rád chodí bavit do společnosti mezi své přátele, má rád tanec, hudbu, zpěv a umění.

    Štír s Býkem také mohou být skvělými spolupracovníky nebo podnikateli. Oba znají své cíle a mohou dosáhnout společných úspěchů. Býk se postará o materiální stránku a bude pomalými kroky houževnatě postupovat vpřed, Štír je schopen vymyslet tvůrčí koncept, dlouhodobý plán, podívat se druhým do karet nebo zatáhnout za ty správné nitky a ovlivnit ty správné lidi. Společně to skvěle zvládnou! Když se naučí být tolerantní jeden k druhému a umí se spolu domluvit k oboustranné spokojenosti, pak mohou tvořit velmi silnou a stabilní dvojici. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky