Menu
WomanOnly

Lev ( mé znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

Lev ( partnerovo znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Dva Lvi ve vztahu? To nikdy nedělá dobrotu! Odpověď na otázku, jak se k sobě hodí Lev a Lev nikdy není jednoduchá, protože dva Lvi jsou si dost podobní na to, aby to spolu v žádném případě nedokázali vydržet. Znamení Lva totiž zrovna není to, které by bylo zvyklé se někomu přizpůsobovat! Hodně však bude také záležet na tom, kdy přesně jsou tito dva Lvi narození a jak se jejich data narození liší. Na jednu stranu mezi nimi může panovat silná vášeň, dramatické emoce a velké porozumění pro toho druhého, na druhou stranu rivalita a boj o to, kdo z koho. Pokud se znásobí jejich negativní vlastnosti, pak by jejich přátelé měli před takovým párem raději utíkat.

    Mezi typické negativní vlastnosti Lva patří pověstná arogance, sebestřednost a dramatické chování. Lev potřebuje dokonalý respekt, obdiv a nerad se někomu podřizuje. Pokud tyto tendence budou mít oba partneři, pak z pochopitelných důvodů nebudou moci spolu ve vztahu vydržet. Pomoci může například to, když je jeden z partnerů již více Panna, anebo ještě Rak, případně jsou rozhodující další aspekty v horoskopu. 

    Velkým pozitivem může být ale například smysl pro rodinu, jiskřivý temperament, společné zájmy a životní styl, smysl pro humor, záliba v umění, obliba zvířat nebo velká sexuální přitažlivost. Lev patří mezi ohnivá znamení a jeho vládcem je Slunce. Dva Lvi mohou velmi výrazně zářit a být značně oslnivým párem, čehož si můžete všimnout hlavně ve společnosti. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky