Menu
WomanOnly

Lev ( mé znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

Panna ( partnerovo znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

  • Horoskop

  • Lev a Panna se k sobě docela hezky hodí. Nesouzní sice úplně dokonale, ale zato se skvěle doplňují. Vládcem znamení Lva je Slunce a Lev patří mezi ohnivá znamení, Panně vládne planeta Merkur a jedná se o zemské znamení. Už na první dobrou musí být jasné, že Panna bude pro Lva solidní životní kotvou a jen díky její znatelné materiální opoře a praktické pomoci bude Lev moci patřičně zářit a nechat plně rozvinout svůj lví potenciál a tvůrčí energii. Tato dvě znamení se také nacházejí hned vedle sebe, proto jsou oba partneři navzájem ovlivnění vlastnostmi jak Panny, tak i Lva, a to už vzhledem k zastoupení dalších planet postavených v obou těchto znameních.

    Lev a Panna mohou mít společný cíl i společné zájmy, nejspíše milují přírodu, zvířata, děti, mají vychovatelské sklony a mají také rádi ve svém životě pohodu, klid a řád, zejména tedy Panny. Obě znamení velmi dbají na zdravý životní styl a jsou úzkostliví vůči svému tělu a celkově vůči svému zdraví. Můžete se setkat s páry, které konzumují zdravou výživu nebo vyznávají veganský stravovací styl a mají rádi ekologický způsob života, cvičí jógu nebo chodí běhat. Je však třeba také zohlednit, že Lvi jsou o mnoho více pohodlní a líní než Panny, které Lvy ale zase naopak umí správně motivovat a takzvaně nakopnout.

    Po sexuální stránce to Lvům a Pannám také může klapat, nemusí jít zase o nějakou velkou vášeň, ale o to umění vychutnat si milostné radosti naplno, mnohdy se přidruží nějaká ta větší či menší úchylka, ale i smysl pro romantiku. Panna působí zdrženlivě, ale většinou právě ona odpovídá pořekadlu, že „tichá voda břehy mele” a Lev je zase zdatný milovník, který je sice se vším rychle hotov, ale zato je stále při chuti.

    Panna se Lvem ve společnosti mohou zdánlivě působit jako nesourodý pár, protože Panny vypadají střízlivě, věcně, sportovně či elegantně, zato Lev se nebrání extravaganci, pohazuje hřívou a často je rád, když na sebe strhává pozornost. Panně to však nevadí a umí ho i pořádně zkritizovat a usadit, pokud je potřeba. Problém může být i v utrácení peněz. Lev rád luxus a rád si dopřeje a utrácí, kdežto Panny bývají méně náročné, vypočítavé a spořivé.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky