Menu
WomanOnly

Lev ( mé znamení )

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

Váhy ( partnerovo znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Lev a Váhy mohou tvořit opravdu dokonalý pár. Porozumění může být ve všech podstatných oblastech života. Zkuste si představit dokonalý soulad a harmonii v intelektu, společných zájmech, smyslu pro romantiku či v životním stylu. Lev patří mezi ohnivá znamení a jeho vládcem je Slunce, Váhy jsou vzdušné znamení a vládne jim Venuše. Dohromady mohou vytvořit silně uměleckou, tvůrčí, inspirativní a romantickou kombinaci dvou osob, které mají svůj styl a vkus, milují kulturu a umění, rády se baví a užívají si života. A plane mezi nimi nehynoucí láska a smyslnost.

    Lev a Váhy mají rádi krásné věci. To poznáte na jejich dokonale a vkusně zařízeném domovu nebo na volbě oblečení, když spolu jdou někam do společnosti. Milují společenskou zábavu, kina, divadla, plesy, večírky, party, rádi tancují, mají oba svůj intelekt a smysl pro humor. Váhy jsou mírumilovné a vzdělané, Lev je poněkud syrovějšího ražení, ale nezůstává nijak pozadu. Může mezi nimi vzniknout romantická láska okořeněná milostnými dopisy, básněmi nebo společným vkusem pro dobrou muziku, filmy a literaturu. 

    Jejich erotický život bude velmi pestrý a bohatý, navíc tento dokonalý pár bude hezky navenek vypadat a oba budou ozdobou každé společnosti. Oba mohou milovat i svou profesi, která je bude bavit a vydělávat jim peníze, možná bude obtížnější dohodnout se, kdo z nich vlastně bude ochoten zůstat na mateřské. Váhy i Lvi mají rádi svůj životní styl plný zábavy, prestiže, luxusu a možnosti si dopřát to, co je baví. Lev ale nemusí vymetat večírky za každou cenu, má rád svůj klid v pohodlí domova obklopen svými blízkými. Oba by si měli dávat pozor na to, kdo na koho žárlí a proč, ale hlavně zda je k tomu vůbec důvod. 

    V tomto vztahu také často může vzniknout závislost na partnerovi nebo majetnické sklony, případně i horší projevy závislého vztahu či narcistního chování. Na to každopádně pozor! Je to proto, že Váhy nedokáží být samy a snadno se na někoho upnou a Lev potřebuje bezmezný obdiv, mívá narcistní chování a rád si uzurpuje partnera jen pro sebe. A oba jsou i takové typy, které nerady odchází z nevyhovujícího vztahu. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky