Menu
WomanOnly

Panna ( mé znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

Kozoroh ( partnerovo znamení )

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

  • Horoskop

  • Vztah Panny s Kozorohem se považuje za vynikající a stabilní partnerství. Kdo jiný si může tolik rozumět, jako si rozumí dvě zemská znamení! Pannám vládne planeta Merkur, Kozorohům zase planeta Saturn. Tento vztah ale na druhou stranu může být poněkud těžkopádný a přízemní. Oba se musí trošku postarat o to, aby občas ty vzájemné energie rozvířili a neustrnuli v nějaké stagnaci, k čemuž mají trochu sklony. Společný mohou mít smysl pro humor, názory a pohled na svět, hodnoty a priority, životní styl i mnohé zájmy, přístup k práci a materiálním věcem.

    Panna s Kozorohem si mohou skvěle rozumět v komunikaci, oba chtějí pohodový a poklidný vztah, jsou spíše introvertní, obvykle i málomluvní, mají svá pravidla, rituály a zvyky. A samozřejmě také svou práci, které mnohé obětují. Pokud se sladí ve svých stereotypech, pak je vše v pořádku. Pokud ale ne a každý z nich byl zvyklý takzvaně na to svoje, obtížně to oba mění, protože ani jeden z nich nemá rád změny a nerad se přizpůsobuje tomu druhému. Užívat si mohou společné výlety po památkách, do přírody nebo za kulturou, ale i společenské akce. Vždy budou mít v pořádku finance a praktické či rodinné záležitosti, protože jsou oba velmi zodpovědní, praktičtí, spořiví, plánující a mají smysl pro organizaci a pro povinnost.

    Pozor by měli možná dávat na určité projevy diktátorství, přílišnou touhu po dokonalosti a mnohdy až obsesivní sklony k pořádkumilovnosti či malichernostem v komunikaci. Protože jde spíše o analytické typy, mnohdy i ustrnou v mnoha hnidopišských zbytečnostech. Je tedy občas dobré se umět nad něco povznést a naučit se být aspoň trochu splachovací. Také by se oba měli snažit o to vyjadřovat si otevřeně své city a učit se otevřené komunikaci. Vztah utvářejí většinou velmi stabilní, věrný a dlouhodobý. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky