Menu
WomanOnly

Panna ( mé znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

Panna ( partnerovo znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

  • Horoskop

  • Jaký je vztah Panny s Pannou? Tento vztah bude mít bezesporu svůj řád a pravidla. Na to Panny často dbají. Zemskému znamení Panny vládne planeta Merkur a Panny bývají skromné, pracovité, racionální a velmi praktické. Zajímají se o zdravý životní styl a mají rády pořádek. Pokud to obě Panny cítí stejně, mohou si spolu velmi dobře rozumět a vůbec si nepolezou na nervy. Doma bude klid a pořádek, budou mít dostatek peněz a mohou sdílet mnohé společné zájmy, koníčky, sport, kulturu i nadšení pro literaturu a zdravý životní styl. 

    Panny v posteli možná nebudou až tak vášnivé, zato precizní, zkušené, vytrvalé a vnímavé. Pokud má jedna z Pannen nějaké planety ve vedlejším znamení Lva či se narodila na přelomu Lva a Panny, jistě bude vztah o mnoho interaktivnější a vášnivější, zrovna tak s přítomností aspektů následujícího znamení Vah. Panny vytvářejí celoživotní, stabilní a dlouhotrvající svazky založené na hluboké oddanosti a pocitu, že jsou spolu jedna duše, jedno tělo. Mezi dvěma Pannami také probíhá skvělý mentální soulad a proudí jiskřivá intelektuální energie, mívají také výrazný smysl pro humor a vzájemně se častují mnoha dobře myšlenými a láskyplnými rýpanci.

    Ukázkovým příkladem velké a celoživotní lásky spojené se společným cílem a posláním jsou manželé Zátopkovi, kteří se oba narodili v naprosto stejný den, měsíc i rok ve znamení Panny. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky