Menu
WomanOnly

Panna ( mé znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Panna a Ryby jsou protilehlá znamení, která se považují za zcela protichůdná a opačná. Je to v podstatě podobné jako mezi zemskou a praktickou Pannou milující řád a chaotickým a nevyzpytatelným Vodnářem, pro kterého jsou typické změny. Ryby jsou velmi ovlivněné znamením Vodnáře a také znamením Berana, protože se jedná o vedle se nacházející znamení. Proto ani rybí energie není nikdy úplně čistá. Panny s Rybami mohou vytvářet velmi zajímavé interakce a často právě v těchto protilehlých znameních nacházíme osudová a životní spojení, dlouholetá manželství a pevné svazky. 

    Panna patří mezi zemská znamení a vládne jí planeta Merkur, Ryby jsou vodní znamení a jejich vládcem je planeta Neptun. Zatímco Panny se drží při zemi, mají rády pořádek, stabilitu, jsou spořivé, pracovité, pragmatické, racionální a potřebují v životě řád a organizaci, typické Ryby jsou zase velmi zasněné, intuitivní, melancholické, umělecky založené, duchovní a ani trochu nestojí nohama na zemi. Jsou laskavé, empatické, pečující, ale i pasivní a potřebují, aby za ně někdo něco rozhodoval. Tyto oba protiklady se mohou navzájem velmi přitahovat a doplňovat.

    Panny mohou Rybám poskytnou materiální i citovou oporu, dát jim určitý řád, uzemnit je. Ryby se na Panny vždycky mohou spolehnout a svým způsobem mohou Panny Ryby vést. Ryby zase Pannám nepochybně dodají duchovní, emoční a romantický aspekt, a tak se jejich vzájemný vztah může stát velmi harmonickým, citovým a romantickým. Ryby naučí Panny více mluvit o lásce a vyjadřovat city, Panny mohou prakticky zrealizovat všechno to, co tvůrčí Ryba vymyslí. Mezi partnery vládne velký respekt a vzájemná úcta a tolerance ke svým odlišnostem.

    Shodnout a inspirovat se mohou v mnoha společných zájmech a zálibách. Panna mívá velký hlad po informacích a zajímá ji ekologie, duchovno a zdravý životní styl, proto ani ezoterika a věci mezi nebem a zemí pro Panny nejsou cizí. Panny i Ryby jsou zvyklé o někoho pečovat, mají silně vyvinutou empatii a sociální cítění, proto je docela možné, že budou mít doma hodně zvířat, nebo budou pracovat pro charitu a různé spolky na ochranu zvířat, případně také mohou směřovat svůj zájem do sociální oblasti obecně. Skvělé je, že Ryba umí pomáhat svým soucitem, laskavostí a citlivostí, Panna zase po praktické stránce. Proto může skvěle fungovat i jejich role v rodině a při péči o děti. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky