Menu
WomanOnly

Panna ( mé znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

Štír ( partnerovo znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Panna a Štír mohou spolu vytvořit takřka dokonalý pár. Opravdu se k sobě skvěle hodí, ale neznamená to zase, že jsou podobní jako vejce vejci, ale mají i své odlišnosti, kterými se doplňují a vytvářejí tak jiskřivou kombinaci. Panny patří mezi zemská znamení a vládne jim planeta komunikace Merkur, Štír je vodní znamení a jeho vládcem je planeta podsvětí Pluto. Když si propojíme oba tyto aspekty, vzniká velmi výrazná interakce, navíc obě znamení stojí k sobě v harmonickém postavení. Mezi Pannou a Štírem tak může panovat velká přitažlivost, a to jak mentální, tak i sexuální. 

    O Štírech se praví, že mají v sobě hluboké emoce a výrazný sexuální apetit. Zdánlivě to může být pro přízemní Panny trochu moc, ale není. Panny potřebují velkou lásku a oddanost, samy jsou také velmi zranitelné a mnohdy i perverzní. Obě znamení potřebují hodně klidu, milují přírodu a zvířata, jsou romantická, spíše introvertní, mají své specifické nebo intelektuální zájmy, například se zajímají o vědu, duchovno, okultismus a podobně. Racionální a pragmatický přístup Panny může vyvážit štíří transcendentno a opravdová hloubka poznání. Vášeň pro život, profesi nebo konkrétní životní koníček a cíl, mohou mít také společnou. 

    Jejich sexuální život je uspokojivý a bohatý, zakládají rodiny, spolupracují, budují firmy, vymýšlí projekty. Panny umí být vypočítavé a umí se kontrolovat, Štíři jsou zase tajemné šedé eminence sledující vlastní zájmy, i v pracovní oblasti může být tato kombinace výborná. V partnerském vztahu by však oba měli zapracovat na otevřené komunikaci, budování důvěry a netajit si různé informace, nelhat si a nehrát intrikářské hry. Je dobré také nežárlit, nemanipulovat, nepřivlastňovat si partnera a hlavně si opravdu věřit. To všechno se Panny a Štíři musí učit, protože pokud dají průchod svým negativním vlastnostem, jejich vztah se může stát ošklivou hrou dvou manipulujících jedinců. 

    Když už je zle, vše může zachránit jejich výrazný smysl pro humor a jemné škádlení, které se přece nemusí vždy zvrhnout v drsnou kritiku. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky