Menu
WomanOnly

Panna ( mé znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Panny a Střelci se k sobě zdánlivě nehodí, protože mají zcela odlišný temperament. To ale neznamená, že by to nemohlo vůbec fungovat. Panny jsou zemským znamením, kterému vládne planeta Merkur, Střelec je zase ohnivé znamení, jemuž vládne planeta Jupiter. Vztah Panny a Střelce tak může být velmi podnětný, inspirující a expanzivní, pokud se oba partneři setkají v tom, v čem spolu ladí. Mohou mít společné zájmy, nadšení pro sport, lásku k přírodě a horám, anebo zálibu v četbě, psychologii, filozofii a humanitních vědách. Jejich celková energie ale moc neladí, protože Střelci jsou mnohem aktivnější a nechtějí se nechat brzdit.

    Střelci mají ohnivý temperament, milují zábavu a společnost, jsou velmi činorodí a aktivní, Panny bývají klidnější, pasivnější a opatrnější, ale není to samozřejmě pravidlem. Společnou řeč mohou opravdu najít ve sportu nebo turistice a v intelektuálních zájmech. Mnohé Panny jsou překvapivě houževnaté a mají velký zájem o zdraví obecně a zdravý životní styl. Střelec ale zase bývá hodně nezávislý a nenechá se ve vztahu s Pannou jen tak spoutat. Není ale řečeno, že si ti dva vůbec nebudou rozumět, navíc Panny mohou mít mnohé aspekty znamení Vah, Střelci zase Štíra nebo Kozoroha. Vzniká tak mezi Pannou a Střelcem velmi zajímavá vztahová interakce a také určitá přitažlivost vášeň. Překvapit může i výrazný osobitý smysl pro humor, Panna se Střelcem mohou vyloženě sršet důvtipem a střílet takovými vtipy, že ve společnosti nezůstane jediná bránice bez křečí. Pokud si spolu porozumí v komunikaci, na všem ostatním už se dá s trochou snahy dobře zapracovat.

    Oba může velmi hnát velká touha po poznání a mohou případně spolu také cestovat, poznávat vše nové a užívat si života. Střelec bude Pannu motivovat a popohánět, Panna Střelce zase uzemňovat a krotit. I pro přátelství nebo tvůrčí spolupráci je to velmi dobrá vztahová kombinace. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky