Menu
WomanOnly

Panna ( mé znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

Váhy ( partnerovo znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Panny a Váhy se snášejí velmi dobře a krásně si ve vztahu rozumí. Mají k sobě totiž velmi blízko. Jejich znamení se nachází hned vedle sebe, Panny patří mezi zemská znamení a vládne jim planeta Merkur, Váhy jsou zase vzdušné znamení a vládne jim planeta Venuše. Spolu mohou vytvořit skvělý a harmonický pár. Ladit mohou jak svým životním stylem, tak si jistě porozumí v mnoha svých zájmech a koníčcích, intelektuální oblasti, v kulturním a společenském životě i smyslu pro humor. A díky své rozdílnosti se zase naopak mohou krásně doplňovat. 

    Panny jsou více spořivé, praktické a usedlé, Váhy zase milují kulturu a společnost, mají rády umění a krásné věci. Váhy mohou Panny inspirovat, motivovat, obohatit a tak trochu i provětrat jejich přízemnost a opatrnost, Panny zase Váhy uzemňují a poskytují jim pevné a stabilní materiální i citové zázemí. Váhy potřebují s někým být, špatně snáší samotu, Váhy jsou velmi vztahové znamení. A Panny mohou Vahám poskytnout opravdovou věrnost, oddanost, oporu, jistotu a stabilitu ve vztahu. I Panny, i Váhy, milují přírodu a zvířata, budou chtít založit rodinu a obě znamení jsou také velmi pracovitá a zaměřená na kariéru a věnování se svému poslání či koníčkům a zálibám.

    Panny i Váhy zajímá zdravý životní styl, duchovno a ezoterika, umění, literatura, vždy si mají co říct. Komunikace v tomto vztahu bývá dobrým základem. Někdy je Panna větší hypochondr a morous, Váha zase poletuje po společenských zábavách a chce tančit, zpívat, hrát divadlo, užívat si, na což někdy někdy Panna nemá ani odvahu, ani náladu. Ale jejich vztah je i o toleranci a kompromisu, obě znamení mají velkou empatii, spoustu přátel a laskavosti, jsou mírumilovná a vždy ochotná druhým naslouchat a pomáhat. Tímto směrem se často ubírá i jejich životní profese.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky