Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Kozoroh ( partnerovo znamení )

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

  • Horoskop

  • Rak a Kozoroh mohou spolu tvořit velmi stabilní pár. Ač se to zdá neuvěřitelné, tato znamení si, přestože patří mezi protilehlá a astrologicky neharmonická, spolu velmi dobře rozumí. Je asi vždy důležité brát v potaz, že protiklady se prostě přitahují! Mezi Rakem a Kozorohem často vzniká manželství nebo stabilní a dlouhodobý vztah. Rak je vodní znamení, kterému vládne emotivní, pečující a proměnlivá Luna (Měsíc), Kozoroh patří mezi zemská znamení a jeho vládcem je přísný a omezující Saturn. Jaký tedy tento vzájemný vztah Raka a Kozoroha asi bude a na co by si spolu měli dávat velký pozor?

    Rak a Kozoroh nemají moc rádi změny, vyžadují svůj klid, prostor a domácí pohodu. Oba mají rádi přírodu, hory, zvířata, mohou sdílet i některé intelektuální či praktické zájmy. V tomto si oba mohou velmi dobře rozumět. Obvykle i zakládají rodinu, budují si své sídlo, mají děti. Oba se nebojí práce a umí vydělat peníze. Rak rád zvelebuje domov, vaří, je romantický a hodně citlivý a zranitelný, Kozoroh je ale na tom překvapivě dost podobně. I když je Kozoroh jinak typický workoholik, který rád buduje svou kariéru a vydělává peníze, doma chce mít svůj klid a pohodu. Oba, Rak i Kozoroh, ctí své soukromí, jsou to spíše introverti, potřebují svůj řád a neradi riskují. 

    Rak i Kozoroh mají svůj specifický smysl pro humor, hrstku dobrých přátel, rádi si zajdou do společnosti, ale raději se drží doma. Kozoroh umí uvažovat racionálně a je praktický, i když má své hluboké city a je velmi zranitelný, mnohdy se dokonale ovládá. Někdy s příliš emocionálně založeným kozorohem ztrácí trpělivost. Rak by zase očekával romantická vyznání lásky, ale od Kozoroha se dočká leda tak kousavého humoru nebo kritiky. Oba jsou ale i velmi úzkostní a starostliví, takže pečují o sebe navzájem a dělají si se vším starosti. A to je ten problém – pokud Rak s Kozorohem spadnou do deprese, tak to je konec světa. A pokud se pohádají – vládne tichá domácnost, oba se totiž umí tak urazit, že to může trvat i celé týdny, než je to přejde! 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky