Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Panna ( partnerovo znamení )

23. 08. až 22. 09.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Země

  • Horoskop

  • Rak a Panna se k sobě velmi dobře hodí a skvěle si rozumí. Oba mají smysl pro povinnost a zodpovědnost a preferují klid a domácí pohodu. Vodní Rak je více citlivější a náladovější, ale i zemská Panna má své vrtochy. Vládcem znamení Raka je proměnlivá a senzitivní Luna, Panně zase pro změnu vládne Merkur, proto dokáže stát více nohama na zemi a racionálně uvažovat. Panny bývají ale velmi puntičkářské a ve všech ohledech vyžadují dokonalost, mají rády svůj řád, jsou spořivé a praktické. Možná i proto dovedou Rakům poskytnout dobré zázemí, jistotu, stabilní vztah i praktickou oporu. Mnohé Panny ale mají své problémy, a to pak s příliš citlivým Rakem nejde moc dohromady.

    Je důležité, aby se oba partneři navzájem podporovali a motivovali, nikoli se utápěli v depresích, zdravotních problémech a životních nezdarech. Je dobré, když najdou společnou řeč, zejména v oblasti společných zájmů, sportu či založení rodiny. Panny i Raci mají rádi přírodu a zvířata, výlety, turistiku, v tom mohou velmi pěkně ladit. Obě znamení si s radostí vytvářejí útulný domov a zázemí. Touží po dětech a chtějí mít svůj malý ostrov lásky, na kterém nemusí být příliš mnoho lidí, ani velká společnost. Samozřejmě mají své přátele, ale velké akce je moc neberou. Raději si žijí svůj poklidný život sami pro sebe. 

    Panna s Rakem si také může velice dobře rozumět ve zdravém životním stylu, ekologii nebo ezoterice. Panny hodně dbají o své zdraví, Raci se zajímají o zdravý, udržitelný a přirozený způsob života, v tomto ohledu bude také jejich vzájemný vztah harmonický a naplněný. Pozor jen negativní emoce a celkově způsob komunikace a vyjadřování emocí. Je třeba počítat s tím, že Panny jsou v tomto ohledu zdrženlivější, kdežto Rak je svými emocemi a náladami může zcela nepříjemně zahltit. Rakům zase bude chybět otevřené vyjadřování pocitů a myšlenek u Panny, proto si může ledacos domýšlet, leckdy špatně a konflikt je na světě. 

    Plačtivý Rak Pannu bude obtěžovat a může být pak nadměrné kritická, ironická a sarkastická, jak Panny být umí, a citlivého Raka se to bude velmi dotýkat, bude trpět, stáhne se do sebe, uzavře, nebo se to bude snažit oplácet stejnou mincí. V hádkách, konfliktech a nevraživosti Raka s Pannou prostě potkat nechcete! To je přehlídka opravdu velmi ošklivých a útočných slov! 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky