Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Rak ( partnerovo znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Rak a Rak, to je láska na život a na smrt. Jsou to spřízněné duše. Rak je vodní znamení a vládne mu proměnlivá, mateřská a pečující Luna. Můžete tedy počítat s dvojnásobnou dávkou emocí a náladovosti, ale také vnímavosti a empatie vůči sobě navzájem. Tato emocionální bomba může mít samozřejmě i své stinné stránky, ale předností obou Raků je schopnost intenzívně prožívat emoce a dávat si je najevo. Proto jdou Raci v lásce často až dřeň. Kromě vzájemného porozumění i společných zálib mohou Raci sdílet stejný životní cíl a morální hodnoty. Patří k nim především klidný a harmonický život v souladu s přírodou a rodina.

    Rak je velmi plodné znamení a miluje děti. Proto spojení obou Raků obvykle nezůstává bez následků a z tohoto vztahu se mnohdy narodí i hodně dětí. Raci také milují zvířata, hlavně kočky, historii a vodu. Ladit budou ve výběru společného domu (ideálně u jezera), anebo třeba i dovolené na romantickém řeckém ostrově uprostřed oceánu. Raci si dovedou naplnit své představy o romantické lásce a vyléčit mnohá traumata z dětství. Očekávat lze i velmi bohatý a vášnivý milostný život a pochopení pro slabosti toho druhého. Problémy ale může způsobovat velká náladovost a negativní emoce, je třeba si opravdu udržovat pozitivní mysl, protože pokud oba Raci spadnou do deprese, tak může nastat apokalypsa. 

    Rak je schopný postarat se dobře o rodinu, která u něj stojí na prvním místě. Potřebuje ale také mít naplněnou pracovní oblast, má rád přírodu a umění, rád slyší ocenění a uznání. Raci se zkrátka umí starat jeden o druhého, ale i o všechny ostatní. Očekává se také, že dva Raci budou mít doma plno zvířat, pejsků, koček a podobně. Jejich pečovatelské schopnosti jsou nekonečné, mohou také třeba adoptovat další děti nebo si je vzít do pěstounské péče. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky