Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Rak a Ryby jsou pro sebe jako stvoření. Jsou si velmi podobní. Starostliví, oddaní, pečující, milující přírodu, zvířata, vodu, děti a umění. Idealisté toužící po romantice. Rak i Ryby patří mezi vodní znamení, Rakům vládne Luna, Rybám Neptun. Vztahová kombinace Rak a Ryby patří mezi nejromantičtější, nejsenzitivnější, nejvnímavější a nejidealističtější vůbec. Navzájem se mohou častovat něžnými city, vládne mezi nimi velká smyslnost, erotika, spousta empatie a porozumění pro city a potřeby toho druhého. Mohou spolu snít, sdílet své tajné myšlenky, říkat si všechno. Mohou se sami v sobě navzájem utápět, vpíjet se jeden do druhého. 

    Rak a Ryby mohou sdílet spoustu koníčků a zájmů. Milují vodu a moře, mohou se potápět, trávit čas u jezera, toulat se přírodou a po romantických hradech a zámcích, poslouchat oblíbenou hudbu, předčítat si Shakespearovy sonety a milovat se při svitu měsíce. Budou mít nejspíše pocit, že poznali své duševní dvojče, největší lásku svého života. Je však potřeba se nějak ukotvit a snažit se také žít v realitě. Pokud se o to alespoň jeden z nich nebude snažit, nejspíše umřou hlady.

    Rak a Ryby spolu mohou mít i děti, poklidný domov, přejí si založit rodinu a mít spoustu zvířat. Obvykle jsou vytížení prací, která je pro ně posláním, může to být práce v oblasti sociálních služeb, zdravotnictví, péče o děti a podobně. Té stejnosti je ale mezi nimi někdy až příliš mnoho, proto pokud vzniknou problémy, je to nejspíše proto, že to jednostranné přetížení neumí vyvážit. Určitě vztahu prospěje, když je jeden z nich více přízemní, praktický, racionální a progresivní. Pokud má Ryba něco z Berana a Rak ze Lva nebo Panny, hned je to lepší a jejich vztah nabude i jiných rozměrů, nabude více na praktičnosti a energičnosti. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky