Menu
WomanOnly

Rak ( mé znamení )

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Rak a Střelec mohou spolu vytvořit poměrně zajímavý a romantický vztah. Není ale řečeno, že si budou úplně ve všem rozumět. Vodní Rak je více domácky založený, miluje rodinu a děti, ohnivý Střelec je zase velký dobrodruh a nedá se jen tak spoutat. Střelci jsou velice nezávislí, rádi cestují, milují nové výzvy a změny, mají rádi společnost. To všechno je však Rakovi zcela cizí. Změn se spíše bojí a je rád v klidu doma se svou rodinou. I když mezi nimi může být značná přitažlivost, v mnoha věcech si nerozumí a navzájem se trápí díky rozdílnostem, jež mezi nimi převládají.

    Ten více zraněný v tomto vztahu nejspíše bude vždy Rak. Rád by se Střelci oddal tělem i duší, založil rodinu, udržel Střelce doma, ale v tom typickém vztahu Rak versus Střelec to spíše vypadá tak, že Rak brečí doma, zatímco Střelec leze někde po skalách, baví společnost nebo to rozjíždí s mnoha lidmi na večírku. Rozdíly ale nemusí být nepřekonatelné. Pokud má Střelec také něco z poblíž se nacházejícího Kozoroha či Štíra nebo Rak z Blížence či Lva, hned si oba partneři budou o mnoho bližší. 

    Jedno se jim ale musí nechat, oba mají smysl pro humor, milují přírodu a zvířata, mohou mít i některé společné zájmy, například zájem o psychologii a filozofii, hudbu, literaturu či duchovno. Se Střelcem se můžete bavit snad úplně o všem a senzitivní Rak jím bývá dosti často okouzlen. Mezi Rakem Střelcem může fungovat komunikace a jejich slovní přestřelky mohou být velmi zajímavé. A pokud Rak vyleze ze své ulity a přestane se bát velkého světa, společně se Střelcem po boku tento velký svět může i dobýt. 

    Muž Střelec může být pro ženu Raka tím pravým rytířem, se kterým prožije dosud nepoznané a o kterého se přece jen bude moci opřít. Ona zase bude udržovat teplo rodinného kruhu, dá mu děti nebo něco dobrého uvaří. Střelci bývají také velmi aktivní a činorodí, takže se nevyhýbají ani vaření či čemukoliv jinému. Žena Střelec zase může být pro muže Raka femme fatale, kterou bude nekonečně zbožňovat. Střelec s Rakem také mohou mít zálibu v historii a romantických místech, takže nejsou vyloučeny časté návštěvy hradů a zámků, výlety do přírody nebo třeba jízda na koni. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky