Menu
WomanOnly

Ryby ( mé znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Vztah dvou Ryb může působit zcela unyle a pasivně. Ryby jsou příliš stejné, pasivní, nerozhodné a přecitlivělé, společně se mohou leda tak utopit, mohl by si leckdo myslet. Ale vztah dvou Ryb může být opravdovou a osudovou láskou na celý život. Tak silné emocionální a duševní spojení možná s nikým jen tak nezažijete! Ryby patří mezi vodní znamení a jejich vládcem je Neptun. Jsou velmi citově a eroticky založené, v jejich životě hraje roli také silný duchovní aspekt, empatie, silné sociální cítění, obětavost, mírumilovnost, laskavost, láska k lidem, přírodě a zvířatům. Pro druhé by se se obvykle rozdaly, hlavně ve vztahu se často obětují pro toho druhého a dávají mu hodně lásky.

    Dvě Ryby tak navzájem mohou čerpat z nekonečné studnice lásky a rozkoše, proplouvat na vlnách harmonie a porozumění. Mohou sdílet společné zájmy a koníčky, hodně si povídat o svých myšlenkách a pocitech. Ten druhý už ani nemusí nic říkat, protože jeho partner vždy rovnou vycítí co se děje nebo co právě potřebuje. Ryby si také společně mohou vyléčit svá citová znamení.

    Nevýhodou vztahu dvou Ryb může být jejich přílišná pasivita, nerozhodnost nebo nepraktičnost. Můžeme si domýšlet, že dvě Ryby spolu nejspíše zemřou hlady, ale zpravidla to takhle nebývá. Obvykle je skutečně jeden ze vztahu více dominantnější, racionálnější a praktičtější, například přebírá vlastnosti okolo stojícího znamení Berana nebo Vodnáře. Proto se o dvě Ryby ve vztahu nemusíme vůbec bát. Naopak jim můžeme mnohé v dobrém závidět!

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky