Menu
WomanOnly

Štír ( mé znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

Kozoroh ( partnerovo znamení )

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

  • Horoskop

  • Štír s Kozorohem se k sobě velmi dobře hodí. Přesto tento vztah nemusí být vždy ideální a harmonický. Štír patří mezi vodní znamení a jeho vládcem je planeta Pluto. Kozoroh patří mezi zemská znamení a vládne mu planeta Saturn. Obě tato znamení mohou mít sklony k melancholii a depresím, navíc mezi nimi také může panovat určité napětí a rivalita, obzvláště v pracovním vztahu. Často jde také o spor o dominanci.

    Štír i Kozoroh jsou spíše oba introvertní povahy, mají rádi svůj klid, špatně snášejí stres a změny. V tomto ohledu si mohou velice dobře sednout v životním stylu. Protože oba ani moc nemluví, často si rozumí beze slov a skvěle spolu fungují i na praktické úrovni. Vzájemně se chápou a respektují. Pro oba je hodně důležitá oblast práce a kariéry, dokáží se podporovat a také dobře spolupracovat. Jejich vztah může být hluboký, pevný, stabilní a trvalý. Zakládají manželství a rodinu, i po sexuální stránce to bývá mezi nimi dost žhavé. Oba milují hory a přírodu, proto se mohou často toulat po lesích. Ani romantika v jejich vztahu nechybí.

    Oba se navzájem chápou po emoční stránce a protože jsou oba velmi zranitelní, umí se nacítit a vycházet si vstříc ve svých potřebách. Také by si ale měli dávat pozor na to, aby se neutápěli v přílišné melancholii, depresích a životním pesimismu a aby v jejich vztahu nepanovala žárlivost, spor o dominanci nebo majetnické sklony. Svým způsobem jsou to oba uzurpátoři a mohli by se takto navzájem ničit, na druhou stranu se ale i hodně od sebe naučit. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky