Menu
WomanOnly

Štír ( mé znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Znamení Štíra a Ryb se k sobě dokonale hodí. Obě znamení patří k těm vodním, mají tedy toho poměrně dost společného. Přesto jsou mezi nimi rozdíly, díky kterým se jejich povahy mohou krásně navzájem doplňovat. Vodnímu znamení Štíra vládne planeta Pluto, vodním Rybám planeta Neptun. Rozumět si budou hlavně v emocích, romantice, tajemnu a duševnu. Možná budou mít pocit, že nalezli svého osudového partnera a své duševní dvojče. Štír a Ryba si dokáží nekonečně dlouho povídat o nadpřirozenu a mystice, o tajemství života a smrti, o psychologii a filozofii. Oba mají hluboké emoce a velkou schopnost empatie. V tomto ohledu může vzniknout velmi hluboký duševní vztah.

    Také sexuální přitažlivost mezi oběma znameními nezůstává pozadu. Štír obvykle bývá ten dominantnější a progresivnější, Ryby zase více pasivní, submisivní a přizpůsobivé. Společně mohou proplouvat na vlnách nekonečné rozkoše a romantiky. Pravděpodobně spolu založí i rodinu, mohou chovat zvířata, chodit hodně do přírody a sdílet mnohé své zájmy. Velice si rozumí, dokáží skvěle spolupracovat a hlavně také tvořit. Pokud se oba pohybují v uměleckém prostředí, může jejich vztah dostat ještě další důležitý rozměr. Budou jeden pro druhého múzou a inspirací…

    Štír umí Rybu podržet, podpořit a materiálně zajistit. Zpravidla on bývá ten silnější, praktičtější, držák a silná opora pro slabší a citlivější Rybu. Navíc má Štír jistotu, že mu Rybka jen tak neproklouzne… Ale pozor, Ryby bývají plaché a nejisté a Štír tak bude muset posbírat veškerou svou trpělivost! 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky