Menu
WomanOnly

Štír ( mé znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

Štír ( partnerovo znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Vztah dvou Štírů dokáže být pořádně divoký. Oba totiž mají určitou hlubokou a temnou stránku své povahy, takže ne vždy se podaří zůstat na rovině prozářené sluncem, ba spíše právě naopak. Štír je vodní znamení a jeho vládcem je planeta podsvětí Pluto. O Štírech se praví, že jsou velmi vášniví a sexuálně založení, žárliví a mají majetnické sklony. Dost často potřebují mít všechno pod kontrolou, proto se takový vztah dvou Štírů může zvrhnout ve vzájemně závislý a majetnický vztah plný destruktivních žárlivých scén a kontroly toho, co partner právě dělá. Možná se ale na druhou stranu dokáží oba o to lépe do sebe vcítit a toto peklo plné žárlivých scén a přivlastňování si partnera nevytvářet.

    Vztah Štíra a Štíra může být velice hluboký, intenzivní, plný sexu, vášně, emocí a silných prožitků. Protože jsou oba velmi citově založení, dokáží spolu otevřeně mluvit o svých pocitech a mnohé společně sdílet. Oba se umí pohybovat ve velkých hloubkách svých prožitků i vzájemného nacítění, může jít opravdu o pocit osudového vztahu díky silné intenzitě, kterou spolu mohou dva Štíři prožívat. Mohou mít pocit, že se znají odedávna, navzájem si skvěle rozumět a vědět, co právě cítí a prožívá ten druhý. Oba jsou spíše introvertně založení, mají silnou lásku k přírodě, horám a zvířatům. Mohou se také najít ve sportu, společných zájmech, rozumí si v představě o společném životě i o tom, kde by vlastně chtěli žít.

    Štír bývá dost aktivní a mívá specifické zájmy, kterým je oddán. Je pro něj také důležitá jeho profese, která může být i posláním. Potřebuje neustále něco dělat a být užitečný. Štír rovněž touží po rodině a pevném zázemí. V tom všem si mohou oba Štíři dobře rozumět. Zapracovat by ale určitě měli na vzájemné důvěře a komunikaci. Štíři jsou zvyklí nechávat si spoustu věcí pro sebe a bývají dost nedůvěřiví a podezíraví, to by se právě v kombinaci s jejich pověstnou žárlivosti mohlo stát jejich vztahu osudným.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky