Menu
WomanOnly

Štír ( mé znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Štír a Střelec mohou vytvářet velmi harmonický a pohodový vztah. Mají k sobě velmi blízko a navzájem si rozumí. Štír patří mezi vodní znamení a jeho vládcem je planeta Pluto. Střelec je ohnivé znamení a vládne mu planeta Jupiter. Mezi Štírem a Střelcem může vzniknout opravdu velmi vášnivý a dynamický vztah. Ti dva se spolu nikdy nebudou nudit a budou se moci v mnoha ohledech navzájem obohacovat. Tento vztah může být velmi intenzivní, ale někdy také konfliktní kvůli nesouladu povah. Štír totiž potřebuje více klidu a je spíše introvert, kdežto Střelce je takzvaně všude plno, je hlučný, veselý, hlasitě se směje a baví celou společnost. 

    Zatímco Střelec nevynechá žádnou zábavu, Štír je raději v klidu doma nebo se věnuje svým zálibám, chodí do přírody. Přírodu oba milují a mohou se stát náruživými turisty, společně cestovat, filozofovat, jezdit na koni nebo hrát šachy. Shodnou se většinou v představě o životě i v mnoha názorech. Oba také milují svou práci a své koníčky, pokud pracují ve stejné oblasti, mohou dobře spolupracovat, navzájem se podporovat, inspirovat a obohacovat. 

    Štír a Střelec mohou mít velký smysl pro humor a může mezi nimi probíhat vzájemné škádlení, rýpání a kritika. Oba si to umí pěkně dávat a střílet po sobě sarkastickými poznámkami, ale většinou je to baví. Jsou zajímavým a originálním párem. Mohou být přínosem pro společnost a zábavu s přáteli, zároveň se umí respektovat a hledat kompromisy. Štír bývá více žárlivý a Střelce střeží jako oko v hlavě, protože u něj hrozí, že se někde spustí a že doma neposedí. To ostatně může být hlavní ohnisko střetů, stejně jako třeba to, že Štír by třeba rád se Střelcem založil rodinu, kdežto Střelec má velmi dobrodružnou povahu a nenechá se jen tak spoutat. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky