Menu
WomanOnly

Štír ( mé znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

Vodnář ( partnerovo znamení )

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

  • Horoskop

  • Štír s Vodnářem se primárně nesnesou a patří mezi vzájemně konfliktní znamení. To ale neznamená, že mezi nimi nemůže vzniknout pořádná jiskra a že se do sebe nezamilují. Naopak tomu právě takto bývá v těchto problematických vztazích. Vládcem vodního znamení Štíra je planeta podsvětí Pluto, vládcem vzdušného znamení Vodnáře zase planeta změny Uran. Společně je to tedy pořádná třaskavina a lze si domyslet, jak asi takový vztah bude vypadat. Hlavním problémem se může stát velký nesoulad jejich povah a vzájemných potřeb.

    Dominantou jejich vztahu může být porozumění v oblasti duchovna, ezoteriky a chápání věcí mezi nebem a zemí a mezi životem a smrtí. Sdílení těchto myšlenek a pocitů, silná intuice a vzájemné porozumění v duchovní sféře může být pojítkem vztahu Štíra a Vodnáře. Zároveň oba mohou milovat přírodu, zvířata, hudbu a mnohé dosud nepoznané hloubky povah a života. Život mimo realitu však sice může být zajímavý, ale je třeba také fungovat po praktické stránce a stát nohama občas na zemi. V tomhle ohledu Štír nebude mít pro Vodnáře velké pochopení a už vůbec nebude mít s ním slitování. Jeho nestálost a nevyzpytatelnost může Štíra pěkně dráždit. Sám dokáže vyvinout velmi pevnou vůli a mít v životě svůj klid a pořádek. 

    I přes velkou vášeň a duševní i sexuální přitažlivost může vztah Štíra a Vodnáře v základu velmi skřípat. Oba jsou silné a dominantní osobnosti, a každý z nich chce od života něco jiného. Štír je majetnický, žárlivý a potřebuje být více usazený, na přelétavého a labilního Vodnáře se však nebude moci plně spolehnout a dát mu stoprocentní důvěru. Proto mohou vznikat ve vztahu značné roztržky a nakonec v tom horším případě se vztah může roztrhnout úplně. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky