Menu
WomanOnly

Střelec ( mé znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

Kozoroh ( partnerovo znamení )

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

  • Horoskop

  • Střelec a Kozoroh si spolu mohou velmi dobře rozumět. Oba mají k sobě blízko. Někdy se může objevit nesoulad jejich rozdílných povah, ale na druhou stranu se mohou skvěle doplňovat. Temperamentní Střelec patří mezi ohnivá znamení a vládne mu planeta Jupiter, klidnější Kozoroh je zemské znamení, kterému vládne planeta Saturn. Společně mohou vytvořit zodpovědný vztah, ve kterém nebude chybět ani zábava, ani romantika, ba dokonce ani velké cíle. Je třeba jen ty společné a velké cíle sladit. Spojení Střelce a Kozoroha také může být velmi plodné a přínosné v pracovním vztahu. 

    V partnerském vztahu může Kozoroh se Střelcem založit rodinu a vytvořit dlouhodobý a stabilní svazek, ve kterém nebude chybět humor, inteligence a společné trávení času na horách. Se zakládáním rodiny ale oba zase tolik nespěchají, mají své profesní ambice a jsou zvyklí se ve svém životě nijak neomezovat. Kozoroh a Střelec mají oba velice rádi svou práci a ženou se za svými sny a cíli. Mají v sobě přirozenou ctižádost a budou se chtít oba věnovat své kariéře. 

    Kozoroh i Střelec milují přírodu a hory a rádi se v těchto oblastech pohybují. Proto mohou sdílet společné zájmy jako turistiku, vysokohorskou turistiku, horolezectví, jízdu na kole, lyžování, běh na lyžích, táboření v přírodě a mnohé další aktivity. Také rádi chodí do společnosti a za kulturou, vyhovují jim spíše komornější a kvalitní akce. Kozoroh je větší introvert a nemá rád velkou společnost, okouzlující a charismatický Střelec ho ale dokáže přimět takřka ke všemu. I přes rozdíly povahy k sobě obvykle nacházejí cestu, navzájem se respektují a jejich vztah šlape jako hodinky. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky