Menu
WomanOnly

Střelec ( mé znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

Ryby ( partnerovo znamení )

21. 02. až 20. 03.

Vládnoucí planeta: Neptun

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Střelec a Ryby patří spíše mezi konfliktní znamení, která se k sobě moc nehodí. Přesto mezi nimi může vzniknout silné duševní spojení, které může mít až mystický charakter a které způsobí to, že se stanou nerozlučnými. Ohnivé znamení Střelce, kterému vládne planeta Jupiter, má totiž zcela jiný temperament, než vodní Ryby, jímž vládne planeta Neptun. Střelci jsou velmi aktivní, činorodí, energičtí, rozhodní a nezávislí, Ryby jsou naopak spíše nerozhodné, pasivní, vysoce citlivé, obětavé a potřebují vždy tak trochu zachránit (pokud tedy člověk narozený v Rybách nemá aspekty Berana). V případě, že Ryby mají něco z vedle se nacházejícího znamení Berana, pak mohou se Střelcem tvořit skvělý, akční a více dynamický pár.

    Základní povaha vztahu Ryb a Střelce je však taková, že Ryby jsou doma, pečují, léčí, vytvářejí domov a zahradu, přizpůsobují se, Střelec buduje kariéru, vydělává peníze, je oporou pro Rybu, sám podniká ledacos a někdy i Rybu vytáhne do společnosti nebo ji vezme třeba na výlet. Oběma to ale tak může skvěle vyhovovat. Střelec potřebuje hodně svobody a Ryba na něj zase tolik nežárlí, naopak je trpělivá a neklade jejich lásce podmínky. Oba mají nesmírný smysl pro romantiku, proto jejich láska může být velmi romantická a plná silných slov, něhy a hlubokých citů. Umí to se slovy, mají umělecké cítění, i když je Střelec někdy velmi otevřený a přímý, na romantice to neubírá. Jejich spojení může mít silný duchovní aspekt, oba si totiž mohou velice rozumět v záležitostech duchovna, mystiky, náboženství, psychologie, filozofie, ezoteriky. Také velice milují přírodu a zvířata, rádi chodí do přírody nebo chovají zvířata doma. 

    I přes rozdílnost povah i Ryby se Střelci mohou najít společnou cestu životem, která může být trvalá, hluboká, nádherná a mystická. Mezi Střelci a Rybami také může být silná sexuální přitažlivost a velký smyslnost, mohou založit rodinu a vytvořit dlouhodobý a stabilní vztah. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky