Menu
WomanOnly

Střelec ( mé znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

Střelec ( partnerovo znamení )

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

  • Horoskop

  • Střelec se Střelcem dozajista budou mít pořádně střelený vztah. Příliš klidu v něm nebude, ale zato se ti dva spolu nikdy nebudou nudit. Střelec je ohnivé znamení, kterému vládne planeta Jupiter. Proto může být tento vztah velmi expanzivní a činorodý, samozřejmě také i neskutečně veselý. Střelci mívají velký smysl pro humor a spoustu životního elánu a optimismu. Rádi se spolu budou smát, podnikat různé akce, sportovat či chodit do společnosti. Rozumět si mohou v základních názorech na život, budou mít podobný temperament a povahu, životní cíle i spoustu koníčků a zálib. Jejich vzájemná komunikace bude velmi otevřená a bez zábran. 

    Oba Střelci spolu pravděpodobně budou hodně cestovat a prožívat různá dobrodružství, chodit po horách, navštěvovat mnohé společenské akce, vést nekonečné filozofické diskuze, hrát šachy, jezdit na koni, chovat psy nebo se věnovat různým záchranářským a pomáhajícím akcím. Oba budou také sršet dobrou náladou, střílet vtipy a dělat si ze sebe legraci. Ve společnosti budou nepřehlédnutelní. Oba Střelci mohou velmi dlouho vypadat mladě, jsou zvyklí stále něco dělat, třeba se aktivně věnovat i hudbě nebo různým uměleckým oborům a profesím, případně také ezoterice a duchovnu. Rádi také lyžují, jezdí na kole, lezou po skalách nebo se věnují vysokohorské turistice.

    Střelci spolu mohou mít zcela volný a nezávislý vztah. Nějaký čas si zkrátka potřebují jen užívat a potřebují pro sebe hodně svobody a tolerance. Než se usadí a založí rodinu, může to nějakou dobu trvat, ale přistupují k tomu zodpovědně a nakonec bývají velmi dobrými rodiči. Mají též velký smysl pro romantiku a jsou plní vášně, proto jejich vztah bývá velmi intenzivní a žhavý. Co se týká volného času a jejich temperamentu, skvěle si vyhovují také proto, že spolu navzájem udrží krok. Jsou totiž neuvěřitelně akční a doma na zadnici nikdy jen tak sedět nebudou.  

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky