Menu
WomanOnly

Váhy ( mé znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

Kozoroh ( partnerovo znamení )

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

  • Horoskop

  • Jestli se někdo k sobě zrovna moc nehodí, pak je to Váha s Kozorohem. Jejich vzájemný vztah bývá plný napětí a neporozumění, obvykle se spolu vůbec nesnáší. Není to však vždy pravidlem, naopak se někdy stane, že společnou cestu najdou. Tento vztah však bývá velmi vypjatý, náročný a intenzivní. Žádná harmonie ani procházka růžovou zahradou. Váhy patří mezi vzdušná znamení a jejich vládcem je planeta Venuše, kdežto Kozoroh je zemské znamení a vládne mu planeta Saturn. To spolu nemůže úplně dobře fungovat. 

    Zatímco Váhy jsou otevřené, komunikativní, přátelské, společenské a vyžadující zábavu a pozornost, Kozoroh se rád schovává, má rád svůj klid a režim, hůře snáší změny. Váha neumí být sama a neustále mluví, Kozoroh samotu miluje a mluví mnohem méně. Každý má jinou povahu a jinou představu o životě, mohou se shodnout v intelektuálních zájmech a určitých hodnotách, setkávat se po profesní stránce. Často ale mezi nimi panuje rivalita, souboj o určitou dominanci, nesoulad ve způsobu komunikace a v temperamentu. Váhy Kozoroha ruší a provokují, jsou nerozhodné, příliš upovídané, vrtošivé, musí být všude. Kozoroh je pro Váhy příliš usedlý, vážný, nudný, potřebující mít kontrolu, což se jim přirozeně nelíbí. Jsou mnohem více uvolněné, bezstarostné a nezávislé. Tam kde Kozoroh vidí problém, Váhy ne. A v zásadě se to dá říci i naopak.

    Na druhou stranu Kozoroh může Vahám poskytnout vztahovou, citovou i materiální jistotu, věrnost, oddanost. Váhy tak mají s Kozorohem jistotu, že je neopustí a že nebudou samy. Váhy se ale budou muset smířit s tím, že s Kozorohem si až tolik společenské zábavy, cestování a povídání neužijí, naopak se mohou v mnoha zásadních názorech na život rozcházet. Může být ale mezi nimi i vášeň, sexuální přitažlivost a vzájemné okouzlení. Spojovat je může též inteligence, smysl pro humor a také určitá elegance a konzervativnost. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky