Menu
WomanOnly

Váhy ( mé znamení )

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

Štír ( partnerovo znamení )

24. 10. až 22. 11.

Vládnoucí planeta: Pluto

Živel: Voda

  • Horoskop

  • Váha a Štír vytvářejí jiskřivou a lehce třaskavou vztahovou kombinaci. Zatímco spojení dvou Vah bývá spíše harmonické a přívětivé, v některých případech možná až nudné, Štír Vahám dodá zcela jiný element. Váhy patří mezi diplomatické a mírumilovné vzdušné znamení, kterému vládne planeta Venuše, kdežto Štír patří mezi vodní znamení a vládne mu planeta podsvětí Pluto. Pokud se o Vahách tvrdí, že jsou váhavé a nerozhodné, partnerství se Štírem je dokonale nasměruje a dá jim určité vedení. Štír totiž bývá dominantní a je rád, když je po jeho.

    Mezi Váhou a Štírem bývá zpravidla velká sexuální přitažlivost a smyslnost. Ti dva si mohou dokonale rozumět v mnoha ohledech, mít podobné zájmy a určitým způsobem k sobě vzhlížet či být sebou navzájem okouzlení. Jejich povahy ale nemusí vždy být v souladu. Štír bývá více introvertní a samotářský, miluje přírodu a svůj klid. Váhy zase neumí být samy a potřebují společnost a kulturu, jejich společenský život bývá hodně bohatý. To například může způsobit nesoulad ve vztahu, bude třeba velké tolerance a umění hledat kompromisy. Štír bývá také žárlivý a chce mít partnera jen pro sebe. Váha hodně mluví, Štír obvykle méně. Pokud se ti dva dobře sladí, mohou si velice dobře rozumět po intelektuální stránce a nekonečné hodiny si povídat a sdílet své myšlenky a pocity. 

    Pro oba bývá velice důležitá jejich práce a záliby, které si nenechají vzít. Oba partneři se pak musí umět domluvit na tom, kdo se postará o rodinu, a kdo bude budovat svou kariéru. Tento vztah bude velmi emocionální a erotický, oběma pomůže otevřená komunikace a Štír by se měl naučit poskytnout Váze určitou volnost, dát jí důvěru a nemít nad ní potřebu kontroly. Váha by se zase měla trochu krotit ve společenských aktivitách a nepouštět tolik svý ústa na špacír. Každopádně se Štírem budeme mít jistou vztahovou, citovou i materiální oporu. 

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky